Skip to content Skip to footer

Fersan’dan üst düzey atama

Elif Serpil Karadağ Fersan Pazarlama Müdürü Oldu

Türkiye’nin 1 numaralı sirke lideri Fersan’dan üst düzey atama; sektörün deneyimli ismi Elif Serpil Karadağ Fersan ve grup şirketlerinden sorumlu Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı.

Fersan’da Pazarlama Müdürü olarak görev yapacak olan Elif Serpil Karadağ markanın; pazarlama, kurumsal iletişim ve ticari pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak. Ayrıca grubun köklü markalarının da yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki pazarlama, kurumsal iletişim, ticari pazarlama ve dijital tüm faaliyetlerine liderlik edecek.

İstanbul Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun olan Elif Serpil Karadağ İtalya Milano’da Domus Academy’de tüketici davranışları üzerine yüksek lisans yaptı. Boğaziçi Üniversitesi’nde Executive MBA ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde işletme lisans programını tamamlayan Elif Serpil Karadağ 20 yılı aşkın süredir pazarlama profesyoneli olarak görev yapmaktadır.

Profesyonel iş hayatına Özdilek Holding ile başlayan Elif Serpil Karadağ Doğanlar Holding, Doğtaş Mobilya ve Pak Topluğu Pakmaya markalarında yurtiçi ve yurtdışı pazarlama, iletişim, ticari pazarlama, performans yönetimi, CRM, müşteri deneyimi, konumlandırma ve dijital pazarlama başta olmak üzere pazarlamanın bütün yapıtaşlarını içeren organizasyonlara uzun yıllar liderlik etti. Hem dayanıklı tüketim malları sektöründe hem de FMCG sektöründe Türkiye pazarı dışında Avrupa, Rusya, Amerika, Asya, Orta Doğu başta olmak üzere global pazarlarda da pazarlama çalışmaları yürüttü.

Özellikle derinlemesine tüketici davranış analizleri, tüketici deneyimi ve etkin performans ölçümü alanlarında çalışmış olan Elif Serpil Karadağ ekip ruhu bilinciyle birlikte inovatif ve farkındalık katan pazarlama yaklaşımıyla Fersan’da grubun tüm pazarlama süreçlerine liderlik edecek.