Skip to content Skip to footer

FİLE, mağaza ağını büyütmeye devam ediyor

Yüksek standartlarda ürettiği gıda, ev temizliği ve kişisel bakım ürünleri; sakin, ferah ve konforlu mağazalarıyla tüketicilere farklı bir alışveriş deneyimi sunan FİLE; mağaza ağına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. FİLE, Nisan ayında açılacak Muğla, İstanbul ve Tekirdağ’daki yeni mağazalarıyla beraber şube sayısını 214’e çıkarıyor.

Süpermarket ihtiyaçlarını yüksek standartlarda ürünleri, sakin, ferah ve konforlu bir ortamda, sürekli uygun fiyat politikasıyla tüketicilerle buluşturan FİLE, her geçen gün mağaza ağını genişleterek Türkiye’nin dört bir yanındaki sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Nisan ayında faaliyete açılacak 3 yeni mağaza Muğla, İstanbul ve Tekirdağ’da bulunuyor. Süpermarket zinciri, faaliyet gösterdiği tüm şehirlerde aynı zamanda mobil uygulaması ile eve teslim de yaparak, müşterilerine hızlı ve kolay alışveriş deneyimi sunuyor.

FİLE’nin yeni mağazaları Muğla, İstanbul ve Tekirdağ’da

FİLE ailesine katılan yeni mağazalardan ilki, 19 Nisan’da Bodrum’un İslamhaneleri Mahallesi’nde Muğlalıları ağırlayacak. Müşterilerin beğenisini alan taze meyve ve sebze reyonlarıyla birlikte kasap ve fırın ürünlerinin yanı sıra FİLE; gıda, ev temizliği ve kişisel bakım kategorilerindeki Harras, Actisoft ve Daycare özel markalarını da Bodrumluların beğenisine sunmaya başlayacak. İstanbul Beylikdüzü FİLE şubesi 26 Nisan’da, Tekirdağ şubesi ise 28 Nisan’da kapılarını FİLE sevenlere açacak.

Böylece FİLE, yeni mağazalarıyla birlikte Türkiye genelinde toplamda 214 mağaza sayısına ulaşıyor. Tüm mağazalarında geniş koridorlar, düzenli raflar, sakin bir alışveriş ortamı ile fark yaratan süpermarket zinciri; müşterilerinin alışveriş deneyimini kolaylaştırmak amacıyla her mağazasında otopark imkanı sunuyor.

FİLE, mağaza ağını büyütmeye devam ediyor - Perakende.org