Skip to content Skip to footer

FİLE, mağaza ağını genişletiyor: ekim ayında 5 ilde 6 yeni mağaza

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren FİLE, Ekim ayında açacağı 6 mağaza ile mağaza sayısını 229’a yükseltiyor. FİLE; Manisa ve Uşak’da açacağı ilk mağazalarının yanı sıra İstanbul, Ankara ve Kırklareli illerine de yeni mağazalar ekleyerek müşterileri için daha ulaşılabilir olacak.

Ev ihtiyaçlarına yönelik yüksek standartlarda ürünlerini alışılmış alışveriş deneyiminden farklı olarak sakin, ferah ve konforlu bir ortamda tüketicilerle buluşturan FİLE, mağaza ağını her geçen gün büyütmeye devam ediyor. Ekim ayında İstanbul, Uşak, Manisa, Lüleburgaz/Kırklareli ve Ankara’da açılacak toplam 6 mağazası ile FİLE, Türkiye genelinde 229 mağaza sayısına ulaşacak. Süpermarket zinciri; aynı zamanda faaliyet gösterdiği tüm şehirlerde mobil uygulaması ile eve teslimat da gerçekleştirerek müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

FİLE, Artık Uşak ve Manisa’da da Müşterileri ile Buluşacak

Yıl boyunca birçok ilde ilk şubelerini açarak daha fazla kişiye ulaşma ve sürdürülebilir büyüme hedefi doğrultusunda ilerleyen FİLE, Ekim ayında da yeni şehirlere adım atıyor. Uşak Kemalöz’de, Manisa Alaşehir’de yeni müşterileri ile buluşacak olan FİLE; İstanbul, Ankara ve Lüleburgaz’da da mevcut mağazalarına yenisini ekliyor. İstanbul’da Pendik ve Başakşehir ilçelerinde, Ankara’da ise Etimesgut ilçesindeki yeni şubeler ile mağaza ağını, ülke genelinde genişletmeye devam ediyor.

Yeni şubeleriyle birlikte FİLE, bu yıl içerisinde toplam 27 yeni mağaza açarak farklı illerde ve ulaşılabilir lokasyonlarda müşteriyle buluşmaya devam ediyor.