Skip to content Skip to footer

Filiz’e Kadın Marka Tercihi ve Ekonomiye Fayda Endeksi’nde 2 ödül birden

Türk mutfağının elçisi olmak hedefiyle lezzetli, sağlıklı, insanların yaşamlarına değer katan ürünlerini tüketicilerle buluşturan Filiz, Türkiye İtibar Akademisi ve İstanbul Kent Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen Kadın Marka Tercih Endeksi ve Ekonomiye Fayda Endeksi Ödül Töreni’nde iki ayrı ödüle layık görüldü. Filiz, “Kadınların Güvendiği ve Tercih Ettiği Marka” olurken aynı zamanda Ekonomiye Fayda Endeksi’nde Elmas Marka seçildi.

Yarım asırdır makarna sektörünün yıldızı olan ve Türk mutfağını besleyici, sürdürülebilir gıdalarla buluşturma amacıyla çalışan Filiz, sadece bir makarna markası olmanın ötesine geçerek, topluma ve Türk mutfağına değer katma misyonunu üstleniyor. Bu çalışmalarıyla marka, başarılarını tescillemeye devam ediyor.

Filiz, Türkiye İtibar Akademisi ve İstanbul Kent Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen Kadın Marka Tercih Endeksi ve Ekonomiye Fayda Endeksi Ödül Töreni’nde iki ödülün sahibi oldu. Marka, bu yıl beşincisi düzenlenen Ekonomiye Fayda Endeksi Ödül Töreni’nde Elmas Marka seçildi. Bu yıl ilk kez hayata geçirilen ve 6.872 katılımıyla gerçekleştirilen bir araştırma ile belirlenen “Kadın Marka Tercih Endeksi” ödüllerinde ise kadınların en çok güvendiği ve tercih ettiği makarna markası olarak seçildi.

Türk mutfağının gelişiminden tohum tedariğine kadar tüm süreçlerini “Tarladan sofraya” yaklaşımıyla bir özen hikayesine dönüştüren Filiz, sektördeki başarılarını aldığı ödüllerle taçlandırmayı sürdürüyor. Marka, Türk mutfağının elçisi olmak hedefiyle lezzetli, sağlıklı, insanların yaşamlarına değer katan ürünlerini tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Her gün sofralarımızda yerini alan Türk yemeklerini yenilikçi, ilham veren, lezzetli ve sağlıklı bir şekilde yorumlayan Filiz, Türk mutfağının en az diğer dünya mutfakları kadar saygı görmesi gereken başlıca mutfaklardan olduğuna inanıyor ve bunu amaç ediniyor.