Skip to content Skip to footer

Finish ve Arçelik’ten tasarruf için güç birliği

Türkiye’nin suyunu korumayı misyon edinen lider bulaşık makinesi deterjanı Finish’in 4 aşamalı sıralı etkiye sahip Cyclesync teknolojisiyle geliştirilen yeni ürünü Ultimate Plus, Türkiye’nin lider ev teknolojileri şirketi Arçelik ile tüketiciyi tasarruf yapmaya davet ediyor. Elektrik ve su tasarrufuna dikkat çeken iki marka yayınladığı reklam filminde, bulaşıkları sudan geçirmeden ekonomik programda ideal temizliğe vurgu yapıyor.

Finish’in dünyada bir ilke daha imza atarak Cyclesync teknolojisiyle geliştirilen 4 aşamalı sıralı etkiye sahip Ultimate Plus ürünü ile Arçelik bulaşık makinaları, tüketiciye hem elektrik hem de su tasarrufu vadediyor. “Arçelik ve Finish’le Tasarrufun Tam Sırası” mottosuyla hayata geçirilen kampanya, elektrik ve su kullanımını azaltmaya davet ediyor.

Arçelik’in yeni ısı pompası teknolojili bulaşık makinesi, eko programda suyu ve enerjiyi en ideal şekilde kullanarak, F enerji sınıfına kıyasla yüzde 50’ye varan oranda daha az enerji harcarken, Finish Ultimate Plus, yanmış lekeleri suda bekletmeden çıkararak her yıkamada 57 litre suyu koruyor. Üst düzey teknolojilerin buluştuğu bu iş birliği sayesinde hem elektrik hem de suda yılda yaklaşık 614 TL’ye kadar tasarruf sağlamak mümkün