Skip to content Skip to footer

FLO birbirinden tarz yeni bot koleksiyonu ile bu kış da sıcacık adımlar sunuyor

FLO, stiline özen gösteren kadın, erkek ve çocukların tercihi olacak bot koleksiyonuyla kış mevsimine konforlu adımlar atmanızı sağlıyor. Gündüzden geceye kombinleriniz ile uyum yakalayacak modeller FLO’da sizleri bekliyor!

Trendlerle uyum yakalayan ayakkabılar sunan FLO; şık, modern ve konforlu botların yer aldığı koleksiyonuyla soğuk kış mevsimine sıcacık bir dokunuş yapıyor. Siyah, beyaz, bej, gri, hardal ve taba tonlarıyla öne çıkan bot modelleri şık detaylarıyla dikkatleri adımlara çekiyor.

Stil sahibi kadınların severek kullandığı topuklu, chelsea ve outdoor bot modelleri FLO koleksiyonunda göz dolduruyor.  Deri ve rugan bot alternatifleri davetlerin, toplantıların ve özel günlerin en iyi eşlikçisi olurken, outdoor modeller ise hem sportif kombinlerin hem de kamp tatillerinin en dinamik eşlikçisi oluyor.

Beyler için ise outdoor ve casual modeller bağcık, kalın taban ve renk detaylarıyla dikkat çekiyor. Günlük hayatta, özel davetlerde, ofise giderken, doğa yürüyüşlerinde ve hayatın birçok alanında adımlarda rahatlığı hissettirecek birçok model alternatifi FLO kış koleksiyonunda yer alıyor.

FLO minikleri de unutmuyor. Tayt, pantolon, eşofman, kazak ve daha birçok kombinle uyum yakalayacak modeller, kaymaz taban özelliği sayesinde konforlu adımlar sunuyor. Çocukların severek kullanacağı birçok model alternatifi FLO’da ebeveynleri bekliyor!

FLO’nun birbirinden tarz Bot Koleksiyonu’nu yakından görmek için FLO mağazalarını ziyaret edebilir veya www.flo.com.tr ’ye tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz.