Skip to content Skip to footer

FLO, Cumhuriyet’in 100. yılını tarihi adımlarla kutluyor

FLO, Cumhuriyet’in 100’üncü yılına özel olarak hazırladığı reklam filmini “Bu Adımlar Hiç Durmadı” mesajıyla yayınladı. Cumhuriyet coşkusunu yansıtan film, izleyicisini tarihsel bir perspektifle 100 yıllık adımların tanığı olmaya davet ediyor.

‘Herkesin Ayakkabıcısı’ olma misyonu ve 65 yıla yakın köklü geçmişiyle Cumhuriyet’in 100 yıllık tarihinin büyük bir bölümüne tanıklık eden FLO, Cumhuriyet’in 100. yaşını özel bir reklam filmi ile kutladı. Cumhuriyet’e giden yolda atılan ilk adımla başlayan film, Milli Mücadele yıllarından başlayarak geçmiş ile bugünü bir araya getiriyor.

Cumhuriyet değerlerinden aldığı ilhamla; özgürlük, bağımsızlık, ilericilik, yenilikçilik, eşitlik, umut, dayanışma ve insana yatırım ilkelerinden ödün vermeden, yarım asrı aşkın bir süredir ayakkabı sektöründe öncü adımlar atan FLO, yayınladığı reklam filminde Cumhuriyet’in değerlerini yaşatmak için gelecekte de ‘adımlarının asla durmayacağının’ mesajını veriyor.

“Cumhuriyet Yolunda Bu Adımlar Hiç Durmadı”

Cumhuriyetin değerlerinden aldığı ilhamla ülkemizin üretimine, büyümesine, istihdamına ve ihracatına katkıda bulunan FLO, yayınladığı reklam filmi ile her alanda durmaksızın atılan adımları duygusal karelerle ekrana taşıyor. 100 yıl boyunca 7’den 70’e ülkesi için çalışan ve üretenlerin adımlarına yer verilen filmde, Cumhuriyetimizin aydınlık geleceğini ise çocukların umut dolu adımları simgeliyor. Ziylan Medya imzası taşıyan reklam filminin yönetmen koltuğunda Melike Müge Şahin oturuyor. Prodüksiyonunu Kala Film’in üstlendiği reklam filmi, “Bu Adımlar Hiç Durmadı, Durmayacak” mesajı ile şekilleniyor.

FLO, Cumhuriyet’in 100. yılını tarihi adımlarla kutluyor - Perakende.org