Skip to content Skip to footer

FLO Trend alarmını kış koleksiyonu ile başlatıyor

FLO Kış Koleksiyonu’yla hayata ayak uyduran birbirinden şık modeller sunuyor! Sezon trendlerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon, kadın, erkek ve çocuklar için geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Hem klasik hem sportif kombinlerin en dinamik tamamlayıcısı olacak modeller FLO’da sizleri bekliyor!

Herkesin ayakkabıcısı FLO, günün her anına eşlik edecek yüzlerce modelin yer aldığı kış koleksiyonuyla hayata ayak uyduran yüzlerce modeli 7’den 70’e her kesimin beğenisine sunuyor. Klasik model ayakkabılar, sneakerlar, makosenler; toka, kalın taban ve renk detaylarıyla göz alıcı kombinlerin en rahat eşlikçisi oluyor!

Günlük modunu stiline taşımak isteyen kadınlar için siyah, beyaz ve bej renkleriyle öne çıkan sneakerlar renkli şeritler ve kalın taban detaylarıyla kombinlerin en göz alıcı parçası oluyor. Stilinizin vazgeçilmez parçası çantalar ise FLO koleksiyonunda sezon trendlerini tüm şıklığıyla yansıtıyor

Erkeklerin ofis hayatının ve özel günlerinin en önemli tamamlayıcısı olan klasik ayakkabılar FLO Kış Koleksiyonu’nda deri, rugan ve süet seçenekleri ile yer alıyor. Bağcıklı ve düz modelleri, kahverengi, siyah, lacivert, hâkî gibi her kombine eşlik edebilecek renkleri ve farklı taban alternatifleri ile koleksiyonun en önemli parçaları arasında dikkat çekiyor. Şehir hayatının kurtarıcısı olan casual ayakkabılar da FLO’da sizleri bekliyor!

FLO, her sezon olduğu gibi bu kış da çocukların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.  Her renk ayakkabının yer aldığı kış koleksiyonunda, siyah, beyaz, pembe, gri ve lacivert renkli ayakkabılar hem okulda hem günlük hayatta kolaylıkla kullanılabilecek modeller arasında göze çarpıyor. Cırt cırt detayları ve renkli şerit detaylarıyla göz dolduran modeller miniklerin rahat adımlar atmasını sağlıyor.

FLO’nun tüm kadın, erkek ve çocuk koleksiyonunu daha yakından görebilmek için FLO mağazalarını ve www.flo.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

FLO Trend alarmını kış koleksiyonu ile başlatıyor - Perakende.org