Skip to content Skip to footer

Flodex temizlikte işin kolayını sunuyor

Sektöründe 1985 yılından bu yana faaliyet gösteren ve 2020’den bu yana da Flodex markası ile temizlik ürünleri segmentinde yer alan Söz Grup, yeni ürünlerini tüketicilere sundu. ‘İşin Kolayı’ mottosu ile 6 farklı kategoride 100’den fazla ürünü Flodex markası altında Türkiye pazarına sunan grubun Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sözen, “Ar-Ge yatırımlarına ve temizliği kolaylaştıracak tasarımları çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Gıda-içecek, tarım ve kimya gibi alanlarda 38 yıldır faaliyet yürüten Söz Grup, temizlik alanında 2020 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurduğu Flodex markasını da büyütmeye devam ediyor. Yurt içi pazarın yanı sıra, 15 ülkeye ihracat yapan, 6 kategoride 100’den fazla ürünü bulunan Flodex, yeni ürünlerini reklam yüzü olarak seçtiği Türkiye’nin ünlü kadın tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve TV programı sunucusu Zuhal Topal ile tüketiciye anlatıyor.

Ev işlerini dert olmaktan çıkarttı

Kimyasal olmayan, yardımcı temizlik, çöp-mutfak ürünleriyle işe başladıklarını, daha sonra sıvı el sabunu ve kağıt ürünü kategorileriyle ürün gamını genişlettiklerini belirten Flodex Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Sözen, şirketler grubu olarak 1985’ten bu yana 38 yıllık bir sektör deneyimine sahip olduklarını vurguladı. Sözen, “Markamız 2020 yılının başında Konya’da serüvenine başladı. Türkiye’nin en inovatif markası olma hedefiyle yola çıktı. 3 yıl gibi bir süre henüz dolmadan sektörün lider markaları arasında yer aldık. Çevre dostu ürünlerimiz ‘işin kolayı’ mottosu ile hem çevremizde hem de evlerimizde temizliğimize yeni bir boyut kazandırıyor. Ürünlerimiz sunduğu kolaylık ile ev işlerini daha pratik hale getiriyor. Kampanyada altını çizdiğimiz “işin kolayı” fikrini özel hayatında ve ekranlarda dobralığı, güvenilirliği ve pratikliğini gözlemlediğimiz Sevgili Zuhal Topal’la tüketicimize ulaştırmak istedik. Bundan sonra da özgün ürünlerimiz, Ar-Ge yatırımlarımız ve tasarımlarımız ile ön planda yer almaya devam edeceğiz. Binlerce kişinin ofisinde, evinde yer alan markamız yenilikçi ürünlerle ön planda olmaya devam edecek” diye konuştu.