Skip to content Skip to footer

Forever 21, Türkiye’ye geliyor !

Genç, dinamik ve son trendlere yön veren global moda markası Forever 21, Fiba Perakende çatısı altında Türkiye’deki modaseverlerle buluşacak. 2024 yılı son çeyreği itibarı ile Forever 21’i bünyesine katacak olan Fiba Perakende Grubu, güçlü markalar portföyüne bir yenisini daha ekleyerek Türkiye’nin moda ve perakende dünyasına yeni bir soluk getirecek.

Yenilikçi tasarımları, geniş ürün yelpazesi, dinamik mağaza deneyimi, çarpıcı iş birlikleriyle öne çıkan Forever 21, moda trendlerini yakından takip eden ve her zevke hitap eden koleksiyonlarıyla özgün tarzı ve özgüveni teşvik eden bir moda markası. Forever 21, kadın, erkek giyim ve aksesuar kategorilerindeki son trend ürünlerini, büyükşehirlerdeki mağazaları ve websitesi aracılığı ile tüm modaseverlerle buluşturacak.

f21

Her kanalda sunduğu yenilikçi çözümlerle en iyi alışveriş deneyimini yaşatmayı hedefleyen Fiba Perakende, son çeyrekte hızlı bir giriş yaparak ilk mağazalarını ve online sitesini Türkiye pazarına açmayı planlıyor. Fiba Perakende, sektördeki konumunu daha da güçlendirirken sağlayacağı yeni iş imkanları ile de ülke ekonomisine değer katmayı hedefliyor.

Fiba Perakende Hakkında

Fiba Holding’e bağlı bir grup şirketi olan Fiba Perakende; Marks & Spencer, GAP ve Forever 21 markalarının Türkiye’deki mağazalarını açmaya ve işletmeye tek yetkili olup Türkiye’de 8 farklı şehirde, 85’in üzerinde mağazasıyla yer almaktadır.

Forever 21 Hakkında

Forever 21, benzersiz stillere ilham ve özgüven verirken en son trendleri herkesin erişimine sunan moda perakande lideridir. Müşteri deneyimine yeniden odaklanan marka, yüksek stil tasarımları ve moda temellerini ilgi çekici değerlerle ve dinamik bir mağaza ortamıyla sunuyor. Moda ve rahatlığa erişim için e-ticaret ve dijitalde inovasyonu teşvik ederken, günümüzün moda tüketicisi için tercih edilen destinasyon olarak konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Forever 21 dünya çapında  560’tan fazla konumda bulunmaktadır.