Skip to content Skip to footer

Franchise ve bayilik sektörünün lider organizatörü “MEDYAFORS” sunar

18-21 Nisan 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Be My FRANCHISE – Gıda Dışı Baylilik / Franchise Fuarı, gıda dışı sektörlerde yatırım yapmayı hedefleyen yatırımcı ve girişimcileri MEDYAFORS’un kazandıran fuarlarının nabzının attığı Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde bir araya getirecek.

Bayilik ve franchise alanında 22 yıllık sağlam bir deneyime sahip MEDYAFORS Fuarcılık olarak Türk markalarını uluslararası yatırımcılarla bir araya getirerek misyonumuzu yüceltiyoruz. Yeni başlangıçlar yapmak, büyümek, dünyaya açılmak ve yatırımcı dünyasının parlak yıldızlarıyla bir araya gelmek için; Be My FRANCHISE 2024 Fuarı’nda gıda dışında çeşitli sektörlerden gelen markalar, bu platformda büyümelerini ve uluslararası pazarlara açılmalarını hızlandıracak. Türkiye’den ve en az 55 ülkeden gelecek uluslararası yatırımcılar ise, tekil, çoklu veya bölgesel franchise haklarına erişim fırsatlarıyla karşılaşacaklar.

Be My FRANCHISE – Gıda Dışı Bayilik / Franchise Fuarı, Türkiye’nin üretim gücünü ve kaliteli ürünlerini uluslararası arenada tanıtırken, Konseptiniz adına master franchise veya ülke, şehir, bölge bayilikleri sunmak için benzersiz bir platform sunacak. Eğer markanız gıda dışı sektörlerden birinde ürün veya hizmet üretiyorsa ve franchise veya bayilik sistemiyle büyümeyi, yayılmayı hedefliyorsanız, Be My FRANCHISE 2024 Fuarı tam size göre!

Fuarda markanızı yerli ve uluslararası yatırımcılarla buluşturarak büyüme ve genişleme hedeflerinizi hızlandıracaksınız. Türkiye’nin girişimcilik ruhu, marka ve konsept üretkenliği, dünya çapında büyük ilgi çekiyor ve fuar, size bu büyüleyici potansiyeli tüm dünyaya sergileme fırsatı sunacak.

 Ozhan EREM

Fuarın Sunduğu Değerler ve Fırsatlar

  • Çeşitlilik: Hazır giyimden gayrimenkule, eğitimden sağlığa ve aşağıda yer alan geniş bir yelpazede bayilik ve franchise fırsatları sunuluyor.
  • BOM TV: Fuar alanında, ilham verici girişimcilik öyküleri, katılımcı markaların büyüme yolculukları, sektörel trendler ve gelişmeler hakkında bilgi odaklı canlı yayınlar.
  • Networking: İş dünyasının lider ve yenilikçi B2B eşleşme platformu sayesinde, fuar alanı içinde özel bir alanda, “özel” yatırımcı adayları ile yüz yüze görüşme imkânı.

Katılım ve İşbirliği Fırsatları Katılımcılar, stant alanı satın alabilir ve sponsorluk fırsatlarından yararlanabilirler, bu markalar açısından etkinliğin bir parçası olmak için mükemmel bir fırsattır.

Franchise ve bayilik sektorunun lider organizatoru Medyafors sunar

B2B Buluşmalarda Yeni Bir Çağın Başlangıcı!

Be My FRANCHISE – Gıda Dışı Bayilik / Franchise Fuarı, ONİKİ & MEDYAFORS arasındaki devrim niteliğindeki yenilikçi ve verimli işbirliğinin sunduğu benzersiz deneyimin merkezinde yer alacak. ONİKİ Platformu’nun sunduğu yeni ve doğru kişilerle tanışma, etkin ve somut kazançlar elde etmeniz için sizi ve markanızı bu tarihi etkinlikte, sektördeki yönünüzü belirlemek ve gerçek iş potansiyelinizi keşfetmeniz için sizleri buluşturacak.

MEDYAFORS FUARCILIK, müşterilerimiz için değer yaratmak, yıl boyunca her an onlarla iletişimde olmak, pazarlamanın bütün boyutlarında yanlarında, büyüme ve yayılma hikâyelerinde yer almak, bizim için büyük bir önem taşıyor. Be My FRANCHISE Fuarı, yaratacağı yoğun ve verimli iş potansiyeli ile Gıda Dışı (NON-FOOD) alanında yatırım yapmak isteyen yatırımcı / girişimcilerle, bayilik ve franchise yoluyla global açılımı hedefleyen markaları bir araya getirecek.

ONİKİ, yenilikçi yaklaşımlar ve derin endüstri bilgisiyle dünyanın en verimli B2B etkinlik formatıyla sektördeki etkinliklerin yüzünü değiştiriyor. Bu işbirliği, yatırımcı ve markalar için yeni kapılar açıyor. Etkinliklerde sıkça karşılaşılan, verimsizlik ve maalesef yanıltıcı vaatlere bir son vermek, iş dünyasını gerçek potansiyelle buluşturmak bu işbirliğinin temel taşlarından. Ürün ve hizmetlerinizi doğru kişilerle buluşturma hedefinizde, ONİKİ’nin AI (Yapay Zekâ) destekli platformu ve Be My FRANCHISE Fuarı’nın sektörel derinliği, sizlere eşi benzeri olmayan bir ağ oluşturma fırsatı sunacak.