Skip to content Skip to footer

Futbol heyecanına eşlik eden lezzet: Nutzz Popcorn

Peyman’dan evde yapılmış gibi sekiz farklı popcorn seçeneği

Kuruyemiş ve sağlıklı atıştırmalık sektöründe fark yaratan ürünleriyle öne çıkan Peyman, Nutzz Popcorn ürün ailesi ile diziden filmlere ve futbol heyecanına kadar tüm keyifli anların vazgeçilmez eşlikçisi oluyor. Her damak tadına uygun sekiz farklı seçeneği bulunan Nutzz, popcorn keyfini daha pratik bir hale dönüştürüyor.

Kuruyemiş sektörünün yenilikçi markası Peyman, Nutzz Popcorn çeşitleri ile mısır tutkunlarının favorisi olmaya devam ediyor. Evde patlattığımız mısırların patlatma tekniğine sahip olan Nutzz Popcorn; Klasik, Tuzlu & Karamelli, Yer Fıstıklı & Bademli, Acı Biber & Domatesli, Mevsim Yeşillikli & Parmesanlı, Pizza Hut Baharatlı, Kızartılmış Soğan Aromalı ve Cheddar Soğan Aromalı olmak üzere sekiz farklı seçeneği ile her damak tadına uyum sağlıyor. Yaz kış en keyifli anlara lezzet katan ve patlamış mısır keyfini pratikleştiren Nutzz Popcorn, futbolseverleri bir ay boyunca ekran başına kilitleyecek olan Avrupa Futbol Şampiyonası keyfini de ikiye katlayacak.

En popüler atıştırmalıklardan biri olan Nutzz Popcorn, günlük lif ihtiyacını karşılarken sindirim sağlığına da olumlu katkılar sağlıyor. Çeşitçe zengin sosları ile her ana ve her zevke hitap eden Nutzz Popcorn, televizyon ve sohbet keyfini ikiye katlıyor.