Skip to content Skip to footer

Gamer Days’te büyük fırsatlar sizi bekliyor !

Excalibur oyuncu bilgisayarlarında çok özel fırsatların sunulduğu kampanya başladı

Oyuncuların ve profesyonellerin hayallerindeki tasarım, üstün güç ve performansa ulaşmalarını sağlayan Casper, Intel Gamer Days kapsamında oyun tutkunlarına heyecan verici fırsatlar sunuyor.

Güç ve performans, hem oyuncular hem de profesyoneller için olmazsa olmazı oluşturuyor. Öyle ki rekabet unsurlarının had safhada olduğu oyun dünyasında rakiplerini alt etmek isteyen birçok oyunseverin ihtiyaçlarına uygun bilgisayarları kullanmak ciddi önem arz ediyor. Güç ve performansa trend tasarımlarla ulaşma hayali kuran birçok kullanıcının tercihi olan Excalibur da çeşitli fırsatların sunulduğu Intel Gamer Days kapsamında özellikle oyuncuları heyecanlandıran kampanyasını duyurdu.

Oyuncuların Hayali Güçlü İşlemcilere Sahip Bilgisayarlar

Oyun dünyası gün geçtikçe rekabetin arttığı bir arenaya dönüyor. Özellikle yeterli performansı sergilemeyen bilgisayarla oyun oynamak oyunculara hem keyif vermiyor hem de oyunlarda kötü sonuçlar almalarına neden oluyor. Güç ve performanstan muzdarip olan oyun tutkunlarının imdadına ise oyun deneyimini artıracak oyuncu bilgisayarları sunan Excalibur yetişiyor. Excalibur, rekabet unsurlarının heyecanla ve aksiyonla harmanlandığı oyunlarda mücadeleleri kazanmak isteyen oyunseverlerin ihtiyaçlarını oyuncu laptop ve masaüstü bilgisayarlarıyla karşılıyor.

Büyük Fırsatlara Gamer Days Kapsamında Ulaşacaklar

Oyun tutkunlarının heyecanla beklediği Intel Gamer Days etkinliği başladı. 4-17 Eylül tarihleri arasında Casper ile iş birliği dahilinde gerçekleşen kampanyada oyunseverler, güç ve performansa sahip Excalibur G770, Excalibur G870 ve Excalibur E650 modellerinde çeşitli fırsatlara, özel indirimlere ve sürpriz hediyelere ulaşıyor. Kampanya süresince belirlenen Excalibur bilgisayarlarda kullanıcıları heyecanlandıran bir diğer sürpriz ise efsane oyunlar Nightingale ve Assassin’s Creed Mirage oyunlarının da hediye olarak verilecek olması.

Intel Gamer Days kampanyasındaki çeşitli fırsatların sunulduğu Excalibur oyuncu bilgisayarlarına https://www.casper.com.tr/kampanyalar/intel-gamer-days-1 linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gamer Days'te büyük fırsatlar sizi bekliyor ! - Perakende.org