Skip to content Skip to footer

GAP’ten çoşku dolu 23 Nisan Çocuk Festivali

GAP, 8.000’den fazla kişinin katılımıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklar ve aileleriyle neşe, eğlence dolu bir gün ile kutladı. “Dünyamız” temasıyla gerçekleştirilen festivalde, çocukları ve ailelerini eğlenceli atölyeler, müzik, gün boyu süren gösteriler, yarışmalar ve sürpriz hediyeler karşıladı. Deprem bölgesindeki çocukların da oyun hakkını savunan GAP, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) iş birliğiyle depremden etkilenen çocukları eğitici oyunlarla buluşturdu.

GAP, çok sevilen renkli stil dünyasını, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklara açtı. GAP’in Zorlu Center’da düzenlediği Çocuk Festivali, “Dünyamız” temasıyla “Keşfet, Dönüştür, Eğlen” konseptinde gerçekleşti. GAP tüm çocuklarla birbirinden özel, eğlenceli ve öğretici etkinliklerle dolu rengarenk bir dünyada buluştu.

GAP 23 Nisan Çocuk Festivali’nde çocuklar AÇEV’in ‘Duygu Ormanı’ eğitici kutu oyunuyla tanıştı, oyun alanında ailece eğlendi. Festivalde DansFabrika’dan Ömer Yeşilbaş dans, Swing İstanbul caz, Fokur Fokur Mutfak hikaye atöyeleri gerçekleştirdi. Çocuklar toprak, geri dönüşüm ve tasarım atölyeleriyle hem sürdürülebilirlik konusunda bilinçlendi hem de sanatla dolu saatler geçirdi. GAP’in renkli ve cool dünyasında, çocuklar aileleriyle birlikte 23 Nisan’ı eğlenerek kutladı, eğitici ve öğretici bilgiler edindi.

Her daim çocukların yanında olan GAP, eğlence dolu bir gün ile çocukların bayramını kutlarken, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın (AÇEV) “Oyun Her Çocuğun Hakkıdır!” çağrısını destekledi, deprem bölgesindeki çocukları da eğitici oyunlarla buluşturdu.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel