Skip to content Skip to footer

Geleneksel ‘Onur Sofrası İftar Yemeği’nde tüm çalışanlar bir araya geldi

Onur Market, her yıl düzenlendiği ‘’Onur Sofrası İftar Yemeği’nde çalışanlarıyla bir araya geldi. İftar programı öncesi 2023 Yılı 1. Çeyrek Değerlendirme ve 2. Çeyrek Planlama toplantısı gerçekleştirildi.

Onur Market, genel merkez çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen iftar yemeği öncesi, Geleneksel Simurg ödül töreni gerçekleşti ve 2022 yılının en başarılı Onur Market çalışanları ödüllerini aldı. İftar öncesi konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen ‘’ Ülke olarak yaşadığımız bu zor ve sıkıntılı günlerde bu mübarek ayda, bereketle, kardeşlikle dolu iftar sofrasında sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan-ı Şerifimiz Mübarek Olsun. Öncelikle yaşamış olduğumuz büyük felakette hayatını kaybedenlere Cenab-ı Allah’tan rahmet, yakınlarını kaybedenlere baş sağlı ve sabır diliyorum. Tüm milletimizin başı sağ olsun. Ülkece geçirmiş olduğumuz bu büyük felakette biz de Özen Grup olarak depremzede vatandaşlarımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz’’ dedi.

İftar programı öncesi 2023 Yılı 1. Çeyrek Değerlendirme ve 2. Çeyrek Planlama toplantısı gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özen’in, Yönetim Kurulu Üyelerinin, İcra Kurulu üyelerinin, bölge müdürlerinin ve mağaza müdürlerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda  2023 yılı değerlendirme ve planlaması yapıldı.

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Cemal Özen,’’ ONUR olarak 27.Yılımız, ÖZEN GRUP olarak da 45. Yılımızdayız. 45 yıl önce atılan ilk adım ve Türkiye’nin en önemli perakende zincirlerinden biri olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu günlere büyük inanç, azim ve emeklerle geldik. Özen Grup olarak 45 yıldır, alın teriyle bin bir emekle yürüttüğümüz çalışma hayatımızın daha uzun yıllar büyüyerek sürmesi Özen Ailesi olarak en büyük temennimiz. Sağladığımız istahdam sayısı her geçen gün artarken ticari kazancımızın büyük bir bölümünü yerli üretime tahsis ederek ülkemizin ve milletimizin geleceğine de katkıda bulunuyoruz. Bugün sektörüne yön veren ve gelecek için kendini en iyi şekilde hazırlayan Özen Grup, kuruluşundan bu güne koruduğu değerlerin üzerinde yükselmeye, ilerlemeye devam edecek ‘’ diye konuştu.

Firma Sayfasina Git