Skip to content Skip to footer

Gerçek iskender lezzeti Bursa Kebap Evi ile Ankara Çukurambar’da

Yurt içi ve yurt dışında açtığı şubeler, yatırımcı güveni ve büyüme hızı ile adından söz ettiren Bursa Kebap Evi; her geçen gün büyüyen lezzet zincirine Ankara Çukurambar’ı da ekledi.

Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M.Cem Helvacı ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sayın Av.Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekili Sayın Mustafa Alkayış, Kayseri Milletvekili Aşkın Genç, Kocaeli Milletvekili Mühip Kanko ve yerel yönetimden isimler katıldı.

AVM ve cadde mağazaları ve şık konsepti ile lezzet severlerin tercihi olmayı başaran Bursa Kebap Evi, Ankara Çukurambar’da farklı konseptiyle öne çıkıyor. Şehrin en gözde lokasyonlarından Çukurambar’da yer alan şubesinde misafirlerini ağırlayacak olan marka; şık konsepti, özel mimarisi, lezzetli ve geniş menüsüyle hizmet veriyor. 503 m2lik alanda yer alan şubede 180 kişilik oturma kapasitesi ve bir VIP odasıyla hizmet veren marka, tadına doyum olmayan ürünleriyle tüm Ankara’lılara lezzet şöleni yaşatıyor.

Ankara Bursa Kebap Evi’ni çok sevdi…

Ankara’da ikinci şubelerini açtıkları için mutlu olduklarını belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, “Yeme içme sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz deneyimimizi, kalitemizi ve lezzetimizi arkamıza alarak her geçen gün büyümeye, şube sayımızı artırmaya devam ediyoruz. Bursa’nın yöresel ürünlerini ve yemek kültürünü modern dokunuşlarla Dünya’nın dört bir yanında misafirlerimize sunuyoruz… Zengin yemek kültürüyle dikkat çeken Ankara’da ikinci şubemizi Çukurambar’da açtık. Açıldığımız ilk günden beri Ankaralı vatandaşlarımızdan çok büyük bir ilgi gördük. Çukurambar şubemiz farklı konsepti, özgün renk ve mobilya kombinasyonu ile öne çıkıyor. Misafirlerimiz birbirinden lezzetli ürünlerimizi deneyimlerken, keyifli vakit geçirmeleri adına tüm detayları düşünerek şubemizi dekore ettik. Ferah ve huzurlu bir atmosfer oluşturarak, günün her saatinde müşterilerimizin kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam yarattık. Şubemizde bulunan VİP odalarımızda misafirlerimiz, şirket toplantılarını ve organizasyonlarını gerçekleştirebiliyorlar. Bursa Kebap Evi olarak Ankara’ya büyük önem veriyoruz. Yakın zamanda Ankara’da bir şube daha açacağız. 2024 yıl sonuna kadar Ankara’da 5 şube daha açmayı hedefliyoruz.” dedi.M.Cem Helvaci 1

“Restoranlarımız ilgi odağı”

Yıllara dayanan tecrübesi, geniş menüsü, lezzeti ve şık konseptiyle yeme & içme sektöründe hızla büyüdüklerini belirten M.Cem Helvacı, “2023 yılında şubelerimizde 10 milyon kişiyi ağırladık. 2024 yılı için hedefimiz 12 milyon misafirimizi ağırlamak. Yenilenen konseptimiz, geniş ve lezzetli menümüz bizi diğer markalardan ayrıştırıyor. Menümüzde 100’de fazla ürün bulunuyor. Misafirlerimiz bu çeşitliliği seviyor ve markamızı ilgi odağı haline getiriyor. Tüm şubelerimizde öğle ve akşam yemeği saatlerinde huzurlu ve ferah atmosferimizde gençler, aileler ve çocuklar lezzetle yemeklerini yerken, keyifle vakit geçirip sosyalleşebiliyorlar..”

Bursa Kebap Evi, Bursa yöresenin yemeklerini ve kültürünü mutfağına taşıyarak servis, sunum, lezzet ve hizmet kalitesiyle yurt içinde 116, yurt dışında ise 19 şubesiyle misafirlerini ağırlıyor. Almanya, İngiltere, Kanada, BAE, İran, Irak, Suudi Arabistan, Pakistan ve Hollanda başta olmak üzere toplam 10 ülkede 135 şubeye ulaşan marka, yurt dışında en fazla şubesi olan Türk markası unvanını da elinde bulunduruyor.

Gerçek iskender lezzeti Bursa Kebap Evi ile Ankara Çukurambar’da - Perakende.org