Skip to content Skip to footer

GKN kargo yeni reklam filmini yayınladı

GKN Kargo yeni reklam filminde “bekletmez” diyerek kapıdan teslim hizmetini duyurdu…

Ayrıcalıklı hizmet yaklaşımları ile sektörde hızlı bir büyüme gerçekleştirerek kurumsal firmaların ve perakende sektörünün tercih edilen markası haline GKN Kargo, yeni reklam filmi ile büyüme stratejisinde yeni bir rota belirlediğini duyurdu. Kurumsal firmalara ve mağazalara sunduğu hızlı, güvenli ve ayrıcalıklı hizmetleriyle adından söz ettiren marka, yeni reklam filmi ile “GKN Kargo Bekletmez” diyerek kapıdan teslim hizmetine vurgu yaptı.

Kurulduğu günden bugüne 4 yılda perakende sektörünün önde gelen firmalarına mağazacılık operasyonlarında kurumsal kargo hizmeti sunan GKN Kargo; hizmet verdiği markaların e-ticaretinde de çözüm ortağı olarak bireysel kargo hizmeti vermeye başlıyor. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’de 51 ilde faaliyet gösteren marka, ihtiyaca özel hizmet yaklaşımıyla hareket ediyor. Filmde markanın hizmet portföyüne eklediği “Evden Al” seçeneğine dikkat çekilirken, kargonun en hızlı ve kolay şekilde adrese ulaştırıldığına vurgu yapılıyor. İki kardeş arasında geçen diyaloğun yer aldığı reklam filmine GKN Kargo’nun “Güven Taşır” mottosu ve “GKN Kargo Bekletmez” sloganı eşlik ediyor.

Yenilikçi hizmet yaklaşımıyla sektöre dinamikleştiriyor
Profesyonel hizmet yaklaşımı, uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla bireysel ve kurumsal kargo hizmetlerinde faaliyet gösteren GKN Kargo, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ediyor. “Kişiselleştirilmiş” hizmet anlayışıyla hareket eden marka, müşteri deneyimi ve memnuniyetini artıran yenilikçi çözümleriyle sektörde fark yaratıyor. Türkiye’nin 51 ilinde yetkili servis sağlayıcı ile hizmet veren GKN Kargo, 2023 yılının sonunda 81 ile ulaşarak ciddi bir büyüme hedefliyor.

Reklam Künyesi:
Reklamveren: GKN Kargo
Reklamveren Yetkilisi: Alpay Maden
Reklam Ajansı:  Munistanbul
Kreatif Direktör:  Mustafa Güzelkokar
Sanat Ekibi Lideri:  Tuna Çimen
Kreatif Ekip: Munistanbul
Ajans Başkanı: Efe Kürşat Doğan
Stratejik Planlama Direktörü: Ekin Özbey
Stratejik Planlama: Munistanbul
Müşteri Ekibi:  Alpay Maden – Didem Çankaya
Ajans Prodüksiyon: Munistanbul
Yapım Şirketi:  Munistanbul
Yönetmen:  Efe Kürşat Doğan
Müzik: Munistanbul
Medya Ajansı: Karnaval Marka Ajansı