Skip to content Skip to footer

Gratis, 25 bine yakın üniversite öğrencisiyle buluştu

Gratis, geçtiğimiz yıl sektöründe bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği ‘Gratis Kampüste’ projesini bu yıl ikinci kez düzenledi. Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla beraber üniversite kampüslerinde ve yurtlarında öğrenciler için etkinlikler düzenlenen proje kapsamında Gratis, Türkiye’nin farklı illerinde bulunan 10 üniversite ve 37 öğrenci yurdunda 25 bine yakın öğrenciyle bir araya geldi.

Sahip olduğu yaygın mağaza ağı ile sektörde liderliğini koruyan Gratis, geçtiğimiz yıl hayata geçirdiği ‘Gratis Kampüste’ projesini bu yıl ikinci kez düzenledi. Türkiye’nin farklı illerinde yer alan 10 üniversitede etkinlik düzenleyen Gratis, projesine bu yıl 11 farklı ildeki öğrenci yurtlarını da ekledi. Proje kapsamında 25 bine yakın öğrenci ile bir araya gelen Gratis, üniversite kampüslerinde ve yurtlarında gerçekleştirdiği eğlenceli etkinlikleri ve hediyeleri ile öğrencilerin yeni eğitim ve öğretim yılına güzel başlamalarına katkı sağladı.

Gratis’in geçtiğimiz yıl sektöründe bir ilke imza atarak başlattığı projenin bu yılki ayağı 10 farklı üniversite ve 37 öğrenci yurdunda gerçekleştirildi. Birbirinden eğlenceli aktivitelerin düzenlendiği proje kapsamında; İstanbul, Edirne, Eskişehir, Ankara, Antalya, İzmir, Balıkesir, Bursa, Sakarya, Muğla, Afyon, Kırıkkale, Amasya, Samsun, Ordu ve Trabzon olmak üzere 16 ildeki öğrencilere ulaşıldı.

Öğrenciler tarafından büyük ilgi gören Gratis Kampüste etkinlikleri sonunda ise, öğrencilerin kampüslerinde sosyalleşirken günlük ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerden oluşan 300 bini aşkın hediye dağıtıldı. Maruderm, Nivea, Celenes, Bepanthol, Rexona, Dove, Ziaja, Colgate, Emotion, Flormar, Balmy, Petite Maison, Otacı ve Wilkinson markalarının yanı sıra Gratis’in özel markaları arasında yer alan Beaulis, Bee Beauty, Benri, Hyp Me ve Eklips markalarının desteğiyle gerçekleştirilen Gratis Kampüste projesi ile her yıl binlerce öğrenciyle bir araya gelinmesi hedefleniyor.