Skip to content Skip to footer

Gratis 3’üncü kez ‘Türkiye’nin En Mutlu İşyeri’ olarak ödüllendirildi

Gratis, Happy Place to Work ve Capital Dergisi iş birliği ile düzenlenen Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri araştırmasında 3’üncü kez ‘Kişisel Bakım’ kategorisinde ‘Türkiye’nin En Mutlu İşyeri’ ödülüne layık görüldü ve Olağanüstü Çalışan Deneyimi Sertifikası aldı.

Gratis, insan kaynakları politikalarındaki başarılı stratejileri ve yenilikçi uygulamalarıyla bir başarıya daha imza attı. Kurum kültürü ve çalışan deneyimi konusunda araştırma gerçekleştiren Happy Place To Work tarafından Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri 2024 listesi açıklandı. Gratis, 3’üncü kez ‘Kişisel Bakım’ kategorisinde ‘Türkiye’nin En Mutlu İşyeri’ ödülüne layık görüldü ve Olağanüstü Çalışan Deneyimi Sertifikası aldı.

‘Türkiye’nin En Mutlu İşyeri’ ödülünü almalarına ilişkin olarak Gratis İnsan Kaynakları Departmanı, “Bağımsız bir kuruluş tarafından ‘En Mutlu İşyeri’ olarak 3’üncü kez tescil edilmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Farklı sektörlerden 150’yi aşkın şirketin katıldığı araştırmada Gratis’in bir kez daha çalışanlarının memnuniyetine ve mutluluğuna yaptığı yatırımının tescillenmesi, en önemli paydaşımız olan çalışanlarımızı merkeze alan politikalarımızın doğruluğunu teyit etmektedir. Bu yolculukta en büyük gücümüz bugün sayısı 7000’i aşan çalışanlarımızdır. İşini severek yapan ve mükemmeli yakalamak için çaba gösteren büyük bir ekip olmamız, başarımızın temelini oluşturuyor. İnsan odaklı ve güven temelli olan kurum kültürümüzü her zaman daha yukarılara taşımaya devam edeceğiz” dedi.

Happy Place to Work tarafından bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin En Mutlu İşyeri’ araştırması kapsamında; İnsan Kaynakları politikaları ve çalışanlara yönelik uygulamaları aracılığıyla çalışanlarını ilk sıraya koymaya odaklanan kurumlar sertifikalandırıyor. 150’yi aşkın şirket, 214 binden fazla çalışanın katıldığı araştırma sonuçlarına göre ‘En Mutlu İşyeri’ ödülünü almak, bir kuruluşun daha iyi bir iş dünyasına olan bağlılığını ve bunu en iyi insan kaynakları politikaları aracılığıyla sergilediğini gösteriyor.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel