Skip to content Skip to footer

Gratis, ‘Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Marka’ seçildi

Türkiye’nin en yaygın kişisel bakım marketi Gratis, uzmanlığı ve fark yaratan servis anlayışı ile müşteri deneyimlerini en iyi yöneten markaların ödüllendirildiği A.L.F.A Awards’da ‘’Kişisel Bakım/Kozmetik Mağazası’’ kategorisinde “Customer Brand” seçilerek ödüle layık görüldü.

Marketing Türkiye ve Akademetre iş birliğiyle müşteri deneyimlerini en iyi yöneten markaların belirlendiği A.L.F.A. Awards ödül töreni, bu yıl 8’inci kez düzenlendi. Müşteri deneyimi yönetimindeki başarısıyla sürdürülebilir bir ilişki kuran markaların ödüllendirildiği törende Gratis, halk jürisinin oyları ile ‘’Customer Brand’’ seçilerek “Kişisel Bakım/Kozmetik Mağazası” kategorisinde 1’incilik ödülünü aldı.

Akadametre tarafından farklı sektörden markaların 64 farklı kategoride kapsamlı bir metodolojiyle değerlendirildiği A.L.F.A. Awards’ın sonuçları, Türkiye genelindeki 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen anket sonucunda belirlendi. Tüketici kitlesinin vermiş olduğu yanıtlar baz alınarak hazırlanan anket sonucunda belirlenen markaların ödüllendirildiği A.L.F.A. Awards kapsamında Gratis, uzmanlığı ve fark yaratan servis anlayışı ile öne çıkan markalar arasındaki yerini alarak ‘Kişisel Bakım Sektörü’ kategorisinde 1’inci seçildi.

Türkiye çapında 81 ilde 700’ü aşkın mağazası ile hizmet veren Gratis’in odak noktasında her zaman müşteri memnuniyeti bulunuyor. Kurulduğu günden bu yana müşteri deneyimini en iyi şekilde yönetmeye büyük özen gösteren Gratis, dünyaca ünlü markaların da içinde bulunduğu yüzlerce markayı Türk tüketicilerine sunmasının yanı sıra müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşaması hedefiyle hizmetlerini ve yatırımlarını bu yönde geliştirmeye devam ediyor. Her koşulda tüketicisinin yanında olarak müşteri deneyimini daima yükseltme hedefinde olan Gratis, 14 yıldır mağazaları, online satış platformu ve Beauty güzellik merkezleriyle tüketicilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.