Skip to content Skip to footer

Gratis sokaktaki patili dostların beslenmesine destek veriyor

Gratis, sokak hayvanlarının zor şartlarda yaşamlarını sürdürme, korunma, barınma ve beslenme ihtiyaçlarına dikkat çekmek için son 5 yıldır gerçekleştirdiği ücretsiz mama dağıtım projesine bu yıl da devam ediyor.

Her yıl 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel olarak mağazalarında ücretsiz mama dağıtımı yapan Gratis, patili dostlarına desteğini devam ettiriyor. 5 yıldır düzenli mama desteği sağlayan hayvan dostu marka, bu yıl da hayvansever müşterilerinin sokak hayvanlarının beslemesi için mama dağıtımı gerçekleştirecek. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde Gratis mağazalarını ziyaret eden hayvanseverler, kendilerine hediye edilecek mama paketlerini sokakta yaşayan kedi ve köpeklerle paylaşabilecek.

Gratis Pazarlama Direktörü Selcan İkiz, “Sokak hayvanları, toplumumuzun önemli ve renkli bir parçasıdır. Hayvan sever bir marka olarak sadece bir gün değil her gün sokakta yaşayan dostlarımızın yanındayız. Bugüne kadar cadde mağazalarımızın önünde duyarlı çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile sokaktaki binlerce hayvanının beslenmesine ve temiz suya erişimine katkı sağladık. Onların beslenme ihtiyaçlarına katkıda bulunmak ve hayvan sevgisinin daha da artması konusunda farkındalık yaratmak için her yıl 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde mağazalarımızda ücretsiz mama paketleri dağıtıyoruz. Bu yıl da mağazalarımızı ziyaret eden hayvansever müşterilerimizle sokak hayvanlarının beslenebilmesine katkı sağlayacağımız için mutluyuz. Sokak hayvanlarımızın yaşam koşullarının iyileştirilmesinin hepimize iyi geleceğini hatırlatarak herkesi bu konuda biraz daha hassas ve duyarlı olmaya davet ediyorum” dedi.