Skip to content Skip to footer

Gratis’in yeni ağız ve diş bakım markası Benri Dent satışa sunuldu

Gratis’in yeni ağız ve diş bakım markası Benri Dent, maksimum etkiyi erişilebilir fiyata sunma hedefi ve geniş ürün gamı ile raflarda yerini aldı. Benri Dent ürünleri, daha beyaz dişler ve gün boyu ferah bir nefes sunuyor.

Hizmet ağı ile sektör lideri olan Gratis, ağız ve diş bakımı kategorisinde yer alan kendi özel markası Benri Dent’i satışa sundu. Ağız ve diş bakımında yüksek kaliteli ürünlere erişilebilir fiyatla sahip olmak isteyenler için geliştirilen Benri Dent ürünleri arasında her ihtiyaca uygun 5 farklı diş macunu seçeneği, ağız bakım suyu ve diş fırçaları bulunuyor. Benri Dent ürünleri yalnızca Gratis mağazalarında bulunuyor.

Ağız ve diş bakımını için geliştirilen özel formüller sayesinde maksimum etki sağlayan Benri Dent’in ürünleri şu şekilde;

Benri Dent Beyazlatıcı Diş Macunu

Özel olarak geliştirilmiş etkili formülüyle dişleri aşındırmadan doğal beyazlık sağlıyor. Aktif flor ile zenginleştirilmiş Benri Dent Beyazlatıcı Diş Macunu, diş minesini güçlendiriyor ve çürük oluşumuna karşı güvenilir bir koruma sağlıyor. İçeriğindeki karanfil yağı ile de gün boyu ferah bir nefes sağlayan Benri Dent Beyazlatıcı Diş Macunu, 59 TL’den satışa sunuluyor.

Benri Dent Ultra Beyazlatıcı Diş Macunu

Özel geliştirilmiş formül ile diş minesinin güçlenmesini sağlıyor. Benri Dent Ultra Beyazlatıcı Diş Macunu, kahve, çay, nikotin ve gıda gibi maddelerin diş minesi üzerinde bıraktığı lekeleri oluşumunu engellemeyi sağlıyor. Düzenli kullanımda dişlerde gözle görülür bir şekilde beyazlık ve parlaklık sağlayan Benri Dent Ultra Beyazlatıcı Diş Macunu, 64 TL’den satışa sunuluyor.

Benri Dent Onarım ve Koruma Beyazlatıcı Diş Macunu

Dişlerin korunmasına yardımcı olurken, dişler için eksiksiz bakım sağlıyor. İnce hidroksiapatit kristalleri içeren Benri Dent Onarım ve Koruma Beyazlatıcı Diş Macunu, diş minesinin güçlenmesine yardımcı oluyor. Hassas bölgeleri derinlemesine onaran ve koruyan Benri Dent Onarım ve Koruma Beyazlatıcı Diş Macunu, 49 TL’den satışa sunuluyor.

Benri Dent Ferah Nefes Diş Macunu

Dişleri temizlerken aynı zamanda ağız kokusunu da önlüyor. Çürük önleyici etkiye sahip olan ve ağızda nane ferahlığı bırakan Benri Dent Ferah Nefes Diş Macunu, 49 TL’den satışa sunuluyor.

Benri Dent Hassas Bakım Diş Macunu

Hassas dişler için etkili bakım ve uzun süre koruma sağlıyor. Hassas bölgelerin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak diş ve diş eti bakımına yardımcı oluyor. Aynı zamanda plakları hedefleyip uzaklaştırarak diş minesinin güçlenmesine yardımcı olan Benri Dent Hassas Bakım Diş Macunu, 49 TL’den satışa sunuluyor.

Benri Dent Ağız Bakım Suyu

Zenginleştirilmiş formülüyle uzun süreli ferahlık sağlıyor. Plağın zararlı etkilerini azaltmak için koruma kalkanı oluşturan Benri Dent Ağız Bakım Suyu, hassasiyeti azaltmaya ve dişlerin temizlenmesine de yardımcı oluyor. Diş minesini koruyan ve alkol içermeyen Benri Dent Ağız Bakım Suyu, 69 TL’den satışa sunuluyor.