Skip to content Skip to footer

Günün Her Anında Teknoloji Yanında; Ferro Akıllı Saatler 

Ferro Akıllı Saatler 

Teknoloji, insanların hayatına giderek yayılırken birçok alışkanlığı da beraberinde getiriyor. Bu yeni alışkanlıklardan biri de akıllı saat kullanımıdır. Klasik kol saatlerinin dışında birçok farklı teknik özellikleri ile birçok alanda teknolojik kullanım sağlayan akıllı saatler kimi zaman en az akıllı telefonlar kadar hayatı kolaylaştırıyor. Akıllı kol saatleri birçok teknik özellik barındırmaktadır. Telefonlar ile senkronize bir şekilde çalışabilen akıllı saatler sağlıklı yaşam alanında çok fazla destek olurken günlük hayatın akışında birçok farklı kolaylıklar da sunmaktadır. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle bazı işleri uzaktan yürütebilme, zaman ve mekân tanımadan sınırsız bilgiye erişme gibi birçok unsur hayatımıza girdi. Akıllı saat modelleri sayesinde ise bu özgürlük daha da artıyor. Akıllı saatler ile bir mesajı yanıtlamak için telefonunuzun yanında olmasına, ölçüm yapmak için tansiyon aletine ihtiyacınız yok. Elbette akıllı saatler de kendi aralarında farklı model ve özellikler barındırıyorlar. Her yeni modelde adeta daha da özgür bir teknoloji ortaya çıkıyor. Tüm akıllı telefonların aynı olmadığı için tüm akıllı saatler de elbette aynı değildir. Tasarımı teknik özellikleri ile farkını ortaya koyan Ferro saatler ise kullanıcılarına konforlu bir teknoloji sunuyor.

Saglik Takibi ile Bileginizdeki Dostunuz

İster Klasik İster Spor Akıllı Saat 

Her tarza ve konsepte uyum sağlayabilen Ferro akıllı saat modelleri hem görüntüsüyle hem de özellikleriyle bir akıllı saatte aranan tüm özellikleri sunuyor. Ferro akıllı saatlerin en belirgin özelliği ise sayısız modele sahip olması. Klasik, spor, günlük stillere uyumlu zengin akıllı saat modelleri ile teknoloji hayatınızın her anında sizinle oluyor. Toplantıda mesaj atabilir, sporda nabzınızı takip edebilir, egzersizlerinizi kontrol edebilir, uyku kalitenizi takip edebilir ya da çağrı cevaplayabilirsiniz. Saatinizin görüntüsünü dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Nasıl mı? Saat ekranını ister analog ister dijital görüntü olarak seçebilir ve klasik ya da teknolojik bir görüntü elde edebilirsiniz. Aynı şekilde birbirinden şık ve farklı modellerdeki kordonları kullanarak saatinizin genel havasını anında değiştirebilirsiniz. Silikon kordon, deri kordon, metal kordon, hasır kordon gibi farklı kayış tiplerini basit bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz.

Günün farklı saatlerinde bile farklı bir akıllı saat göreceksiniz. Ofiste klasik görünümde bir saat kullanırken sporda daha rahat bir kordon ile tamamen spor modunda kullanabilirsiniz. Uyku düzen, yürüyüş mesafesi, kalori, kan basıncı, nabız ölçümü, çağrı yanıtlama, mesaj ile yanıtlama gibi özellikleri sayesinde spor yaparken yanınızda telefona ihtiyaç duymayacaksınız.

Sayısız renk ve model tercihi ile en sevdiğiniz tonları akıllı saatinize de yansıtabilirsiniz. Kadran renklerinden bahsedecek olursak; siyah, beyaz, gri, metal, pembe gibi farklı kordonlar ile uyum içinde olabilen çeşitli kadranlar bulunmaktadır. Bu kadranlara en canlı renklerden tutun en klasik renklere ve silikondan tutun hasır kordona kadar olan kordon çeşitlerinden dilediğinizi eşleştirebilir kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

7’den 70’e herkes için Ferro akıllı saatler mevcut. Çocuk akıllı saatleri, kadın akıllı saat modelleri, erkek akıllı saat modelleri olmak üzere her biri ayrı hem çok şık hem de modern tasarımlara sahip.

Sağlık Takibi ile Bileğinizdeki Dostunuz 

Sporcu olun ya da olmayın günlük hayattaki aktivitelerinizi en iyi şekilde gözlemleyen ve analiz sunan Ferro akıllı saatler bileğinizde olduğu sürece en değerli hazine olan sağlık konusunda tereddüt yaşamayacaksınız. Akıllı saat kategorisinde kendi rakiplerini geride bırakan Ferro, zengin özellikleriyle kullanıcılarını hem teknolojik hem konfor anlamında mutlu ediyor. Spor yapmak istediğinizde 11 spor modunu kullanabilir, egzersizlerinizin kalitesini artırabilirsiniz. Sağlığınızı yakında takip etmek için ise birçok özelliği sayesinde en büyük destekçiniz oluyor. EKG kontrolü, nabız ölçme, kandaki oksijen oranını ölçme, tansiyon ölçme, ateş ölçme, kalori ölçme gibi özellikleri devamlı sağlık takibi sağlıyor. Ayrıca acil durumlarda telefonunuza ulaşamadığınız bir anda SOS arama özelliği sayesinde otomatik arama gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle çocuklar, yaşlılar ya da kronik rahatsızlığı olanlar için paha biçilemez bir özellik.

Herkese Göre Bir Ferro Var!

Akıllı saat fiyatlarını dikkate aldığımızda her markada olduğu gibi Ferro Watch akıllı saatlerin fiyatları da modellere göre değişmektedir. Daha uygun bütçeli fiyat performans ürünlerinden oluşan 4 farklı modeliyle tanışın. Siz de kendi tarzınıza uygun bir erkek saat arıyorsanız ister ferrotime.com’dan sipariş verebilir ister mağazalardan satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

Günün Her Anında Teknoloji Yanında; Ferro Akıllı Saatler  - Perakende.org