Skip to content Skip to footer

Gürgençler’in Next Level AVM’deki şubesinde görkemli açılış

Türkiye’nin en yaygın Apple yetkili satıcısı ve servis sağlayıcısı Gürgençler’in Next Level AVM’deki Şubesi Özge Ulusoy ve Serhat Kaynarpınar’ın sunumuyla birbirinden renkli şovlar, avantajlı kampanyalar ve eğlenceli etkinliklerle açıldı.

Açılış programının özel konuğu olan İbrahim Büyükak, Başkentli hayranlarıyla bir araya geldi, izleyenler kahkaha dolu anlar yaşadı.

Tepe Emlak tarafından yönetilen, zengin marka ve mağazalarıyla Başkentlilerin uğrak noktası olan Next Level AVM, Türkiye’nin en yaygın Apple yetkili satıcısı ve servis sağlayıcısı Gürgençler’in açılışı ile yine birbirinden renkli etkinliklere sahne oldu.

Zemin katta kapılarını açan Gürgençler Apple Premium Partner, eğlenceli etkinliklerle misafirlerini karşılarken; sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Serhat Kaynarpınar’ın üstlendiği, ünlü komedyen İbrahim Büyükak’ın da katıldığı açılış etkinliğinde Mac, iPad ve birçok Apple ürününde ziyaretçilere özel kampanyalarla sürprizler yaşattı.

İbrahim Büyükak izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattı

Tüm gün süren ve büyük ses getiren açılış etkinliklerinin ve sürpriz kampanyaların yanı sıra akşam saatlerinde sevenlerini özel bir gösteriyle karşılayan İbrahim Büyükak da izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Büyükak’ın özel gösterimi, CineGold Gürgençler Sahne’de büyük bir katılımla gerçekleşti. Ünlü komedyen, yaptığı espriler ve anılarıyla Ankaralıları kahkahalara boğdu.