Skip to content Skip to footer

Güvenilir Ürün Platformu’ndan Seyidoğlu Gıda’ya ödül

Güvenilir Ürün Platformu tarafından 2.si düzenlenen Güvenilir Ürün Zirvesi kapsamında Feed the Future Yarışması Ödül Töreni’nde Seyidoğlu Gıda ödüle layık görüldü. Kolay Dilimlenebilir Tahin helvası ürünüyle inovatif ambalaj ödülü Seyidoğlu Gıdanın oldu. Törende ödülü Seyidoğlu Gıda Genel Müdürü Mehmet Göksu teslim aldı.

Gıda sektörünün ihtiyaçlarını ortaya koymak, sektörel sorunlara inovatif ve sürdürülebilir çözümler sunmak üzere kurulan Güvenilir Ürün Platformu tarafından ikincisi düzenlenen Güvenilir Ürün Zirvesi, yoğun katılım ve ilgi gördü. Zirve kapsamında düzenlenen Feed the Future Yarışmasında Seyidoğlu gıda Amablaj kategorisinde ödül aldı. İstanbul Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve Güvenilir Ürün Platformu Onursal Başkanı Ahmet Özer tarafından Seyidoğlu Gıda Genel Müdürü Mehmet Göksu’ya ödülü taktim edildi.

Seyidoğlu Gıda olarak ürünlerin içeriğinin yanı sıra ambalaj tasarımlarına da büyük önem verdiklerini ifade eden Genel Müdür Göksu, “Ambalaj tasarımı alanında Ar-Ge yatırımlarımızı düzenli olarak artırıyoruz. Modern çağın ihtiyaçlarını çok yakından takip ederek inovatif ve kullanışlı ambalajlar tasarlıyoruz. Bu bakış açımız aynı zamanda israfın da önüne geçerek gıda arzı güvenliğine katkıda bulunuyor. Bu ödül yaptığımız çalışmalar konusunda bizi daha çok teşvik edecek” diye konuştu.