Skip to content Skip to footer

Güzellik için aradığın her şey Watsons’ta

Deborah Milano, Frudia, Snp ve Unfilter Beauty ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Deborah, Frudia, Snp ve Unfilter Beauty’nin günlük cilt bakım rutininizi zenginleştirecek ürünlerini keşfedin! Skin Booster Serum Fondöten, cildin doğal güzelliğini korurken hafif dokusuyla mükemmel bir cilt görünüm sağlıyor. Frudia Air Snowy Dengeleyici Maske, meyve özleriyle zenginleştirilmiş formülü ile cilde parlaklık kazandırmayı amaçlayan bir deneyim sunuyor. Snp Prep Peptaroic Nemlendirici Krem ise içeriğindeki peptitler ve hyalüronik asitle cilde derinlemesine nem katıyor. Unfilter Beauty Oje serisi ise farklı renk seçenekleriyle tırnakları daha dikkat çekici hale getiriyor. Watsons’la güzellikte sınırları ortadan kaldırın!

Deborah Skin Booster Serum Fondöten / 399,90 TL 

Deborah Skin Booster ailesinin Deborah Skin Booster Serum Fondöten’i ile tanışın! Cilt tonunun eşitlenmiş görünmesine yardımcı olan Deborah Skin Booster Serum Fondöten, ultra hafif formülü ile cilde doğal bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğindeki C vitamini ile cilt dokusunu güçlendirmeye ve cildi aydınlatamaya destek olan Deborah Skin Booster Serum Fondöten, süper nemlendirici jel elastomer içeriğiyle ipeksi, yumuşak ve rahat bir cilt makyajı deneyimi sunar. 4 farklı renk seçeği ile tüm cilt alt tonlarına uyum sağlar.

Frudia Air Snowy Dengeleyici Maske 25 m/ 59,95 TL

Elma, üzüm, portakal, limon ve lime özleri ile formüle edilmiş Frudia Air Snowy Dengeleyici Maske; cildin aydınlanmasına ve canlandırılmasına yardımcı olur. Cildin renk eşitliğinin dengelenmesine katkı sağlayan Frudia Air Snowy Dengeleyici Maske tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur.

Snp Prep Peptaronic Nemlendirici Krem 55 ml / 399,90 TL

Snp Prep Peptaroic Nemlendirici Krem; 6 farklı peptit ve 5 farklı hyalüronik asit içeren özel formülü ile cildin nem bariyerini güçlendirmeye stres ve dış etkenlerden korumaya yardımcı olur. Cildinizin yağ ve nem dengesini sağlamaya destek olan bu krem, cildin yüzeyindeki nem kaybını önleyerek cildin genç ve canlı görünmesine katkı sağlar.

Unfilter Beauty Oje Fuşya No: 30 / 29,95 TL

Çeşitli ve canlı renk seçenekleriyle ön plana çıkan Unfilter Beauty Oje Serisi, No: 30 Fuşya rengi ile enerjik bir görünüm sağlıyor. Sürüş kolaylığı sağlayan özel fırçası ile kolay bir kullanım sağlayan oje, yüksek örtücülük ve parlak bitiş ile tırnakların çarpıcı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Kurum Sayfasina GIT 200 x 70 piksel