Skip to content Skip to footer

Hayatın her anında adımlarınızın en konforlu eşlikçisi olacak Sneakerlar FLO’dan

Kadın, erkek ve çocuklar hem casual giyimin hem de spor kombinlerin en uyumlu tamamlayıcısı olacak sneakerları FLO Sneaker Koleksiyonu’nda bulacak!

Moda tutkusundan ödün vermeden rahatlığı arayanların vazgeçilmezi olan sneakerlar, hayatın her alanında kombinlerin en dinamik tamamlayıcısı oluyor. FLO, Sneaker Koleksiyonu’nda; kadın, erkek ve çocuklar için birçok model alternatifi sunuyor.

Siyah, beyaz, bej, gri ve taba renklerin öne çıktığı kadın koleksiyonunda, kalın taban ve renkli şerit detayları tasarımlara şıklık katıyor. Skinny jean, ceket, etek, gömlek ve elbiselerle uyum yakalayan sneakerlar, modern ve şık tarzlarıyla tüm kombinlerin en dinamik eşlikçisi oluyor.

Erkekler içinse; hem sportif hem casual kombinlere uyum sağlayan sneakerlar siyah, beyaz, kahverengi ve taba gibi tüm kombinlere tarz katacak renklerle dikkat çekiyor. Kalın tabanlı tasarımlar, bağcık ve logo gibi detaylarla öne çıkan sneakerlar sokak modasının nabzını tutuyor. Ofisten, hafta sonu aktivitelerine kadar her alanda konforu, esnekliği ve şıklığı bir arada sunan sneakerlar, her ortamda dikkatleri adımlara çekecek birçok model alternatifiyle göz dolduruyor.

Çocuk modellerinde de birçok seçeneği bulunduran ve miniklerin severek giymesini sağlayacak FLO Sneaker Koleksiyonu, enerjik adımlara eşlik ediyor. Pembe, siyah, gri ve beyaz renkleriyle miniklerin kombinlerinin en sevimli parçası olurken, cırt cırt ve bağcık detaylarıyla konforu ve kullanım kolaylığını aynı anda sunuyor. Miniklerin eşofman, sweat, tayt, lbise ve daha birçok kombinini kusursuzca tamamlayacak modeller FLO’da sizleri bekliyor!

FLO’nun sneaker koleksiyonunu daha yakından görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir veya hemen www.flo.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.