Skip to content Skip to footer

Haziran ayının en özel lezzetleri Magnolia Bakery’den

Amerikan pastane kültürünün Türkiye’deki temsilcisi Magnolia Bakery, Haziran ayını birbirinden enfes lezzetlerle karşılıyor.

Amerikan pastane kültürünün Türkiye’deki temsilcisi Magnolia Bakery, haziran ayı için tasarlanan birbirinden güzel tariflerle en özel anları tatlandırmaya hazırlanıyor. Birbirinden güzel cupcake, cheesecake ve pudinglerin yanı sıra babalar gününe özel kutlama pastası ¨Dad Cake¨, haziran ayında sevenleriyle buluşacak.

Bugünü dünden daha tatlı yapmak misyonuyla misafirlerinin özel anlarına eşlik eden Magnolia Bakery, haziran ayını yazın habercisi çileğin bolca kullanıldığı nefis tarifleriyle karşılıyor. Fırınlanmış çilekli vanilyalı puding ve vanilla wafers katmanlarıyla Strawberry Shortcake Puding’in kokusu duyanları baştan çıkarırken birbirinden güzel lezzetleri ve renkli tasarımlarıyla her anı enfes cupcakelerle kutlayan Magnolia Bakery bu ay haftalık cupcakelerinde çilekli, limonlu, havuçlu, fıstıklı muzlu ve karamelli cupcake seçenekleriyle sevenlerine eşsiz tatlar sunuyor.

Haziran ayının en özel lezzetlerinden yeni Magnolia Bakery Strawberry Icebox Bar, Strawberry Cake, Strawberry Scone, Strawberry Cheesecake tatlarıyla eşsiz anları özel kılarken her özel günde sevenlerinin yanında olan Magnolia Bakery, babalar gününde de birbirinden güzel süslemeler ve lezzetleriyle yanınızda olmaya hazırlanıyor. Babalar gününe özel hazırlanan Dad Cake ile kahramanların en özel gününde babasına tatlı bir sürpriz yapmak isteyenleri 17-18 Haziran tarihlerinde ¨#1 DAD¨ yazılı Chocolate Dipped Strawberry Cupcake’ler bekliyor.

 

Haziran ayının en özel lezzetleri Magnolia Bakery’den - Perakende.org