Skip to content Skip to footer

Hem kullanışlı kem şık mutfak setleri LCW Home’da

LCW Home, mutfaktaki ürün çeşitliliğini genişleterek tencere, tava ve saklama kapları olmak üzere tüm ihtiyaçları tek bir koleksiyonda sunuyor. Paslanmaz çelik, emaye ve granit malzemelerinden üretilen LCW Home tencere ve tava setleri, kullanım kolaylığı ve kalitesiyle fark yaratıyor.

LC Waikiki’nin ev ve yaşam alanları ürünlerinin yer aldığı LCW Home, mutfakların vazgeçilmezi olacak birbirinden kullanışlı ve şık mutfak ürünlerini koleksiyonuna kattı.  LCW Home tencere ve tava setleri, üç katmanlı granit yapışmaz kaplamaları sayesinde yüksek sıcaklıklara dayanabiliyor ve kolayca temizleniyor. Paslanmaz çelik tencere ve tava setleri ise susuz ve yağsız pişirmeler için tercih ediliyor. El yakmayan ergonomik paslanmaz çelik kulp ve tepeleriyle rahat bir kullanım sunan çelik tencere ve tavalar, parlaklığı koruyan dış yüzeyleri sayesinde uzun yıllar mutfağınızın vazgeçilmezi oluyor. LCW Home’un iç ve dış yüzeyi 800 dereceye kadar dayanıklı olan üç kat emaye boya ile kaplanmış kızartma tenceresi, homojen ısı yalıtımı sayesinde kızartmalarınızın her tarafını eşit bir şekilde pişirmenize olanak tanıyor. Cam kapağı sayesinde etrafa sıçramadan kızartma yapabilmenizi sağlayan kızartma tenceresi ise çelik 3 kat emaye kaplamasıyla uzun ömürlü bir kullanım vadediyor.

LCW Home çaydanlıklar ise homojen ısı yalıtımı sayesinde çayınızın daha hızlı ve daha lezzetli demlenmesine yardımcı oluyor. Çelik 3 kat emaye kaplamalı çaydanlık, doğru kullanımda uzun yıllar boyunca dayanıyor.