Skip to content Skip to footer

Hepsiburada “Teknolojide Aksesuar Günleri” için geri sayım başladı

Hepsiburada “Teknolojide Aksesuar Günleri” için geri sayım başladı

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, teknoloji severlere çok özel fiyatlarla kaçırılmayacak fırsatlar sunan Teknolojide Aksesuar Günleri’ni duyurdu. 17-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek kampanya kapsamında seçkin markaların akıllı saat, kablosuz kulaklık ve hoparlör ürünleri büyük indirimlerle satışa sunulacak.

Türkiye’nin ‘En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası’ Hepsiburada, teknoloji tutkunlarını sevindirecek özel fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlarla dolu yeni kampanyasını duyurdu.

17-19 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek “Aksesuar Günleri” kapsamında Huawei, JBL, Samsung, Spigen ve Anker marka aksesuar ürünleri özel fiyatlarla satılacak. Aktif ve sportif hayat tarzına sahip olanların ilgisini çekecek Huawei Watch Fit 2 akıllı saatin yanı sıra, Aksesuar Günleri’nin ilgi çeken bir başka ürünü ise JBL Go 3 taşınabilir Bluetooth hoparlör olacak.

Sportif ve şık giyim tarzıyla uyumlu akıllı saat arayışında olanlar için ise Samsung Galaxy Watch 4 geliyor! Göz alıcı Classic Silver model Samsung akıllı saat de özel fiyatıyla kampanya kapsamında sunulacak.

Fiyat/performans dengesinde başarılı ses ürünleriyle tanınan Anker, Aksesuar Günleri’nde iki özel ürünüyle yer alıyor. Çok avantajlı fiyatıyla satılacak olan SoundCore R100 TWS kablosuz kulaklığın yanı sıra, Anker’in Soundcore Motion+ Kablosuz HiFi Bluetooth hoparlörü de kampanyada yer alacak.