Skip to content Skip to footer

Hepsiburada’da Premium günleri başladı

27-31 Mart tarihleri arasında Hepsiburada’da, sadece Premium’lulara özel pek çok kategoride fırsatlarla dolu Premium Günleri başladı.

Hepsiburada, 27-31 Mart tarihleri arasında düzenleyeceği Premium Günleri etkinliğiyle Ramazan’a özel muhteşem fırsatlar sunuyor. Moda, ev ve bahçe, teknoloji, sağlık ve güzellik ürünleri gibi kategorilerde sınırlı süreli indirim teklifleri Premium’luları bekliyor.

Lezzetli atıştırmalıklar ve şekerlemelerde Ramazan’a özel fırsatlar
Ramazana özel Servet Şekerleme ürünlerinde %35 indirim, 27-31 Mart tarihleri arasında Patiswiss sepette %35 ve Altınmarka ürünlerinde %40 indirimlerle tatlı anlar yaşamak mümkün oluyor.

Ramazan sofralarınızı güzelleştirin
Kütahya Porselen ve Schafer markalarının mutfak eşyaları ve dekorasyon ürünlerinde “Mutfak Kaçmaz” (29 Mart) ve “Dekorasyonda Bahar Şenliği” (28-31 Mart) kampanyalarıyla Hepsiburada müşterileri sofralarını güzelleştirecek.

Güzellik ve kişisel bakım ürünlerinde indirimler
27-31 Mart tarihleri arasında “Güzellik Günleri” kampanyası kapsamında Garnier, Loreal Paris, Maybelline, The Body Shop, La Roche Posay, Vichy, CeraVe, Clinique ve pek çok markada indirimler sunulacak.

Giyim ürünlerinde fırsatlar
Hepsiburada, 27-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Premium Günleri kapsamında moda tutkunları için düzenlediği “24 Saat 24 Hero” ve “Sezon Sonu İndirimleri” kampanyalarında alışveriş severler pek çok üründe cazip fırsatlar yakalayabilecek.

Beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinde indirimler
Premium Günleri süresince, beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinde Hoover marka beyaz eşyalarda 26-27 Mart tarihlerinde, Bissell ürünlerinde ise 27 Mart’ta süper fırsatlar sunulacak.

Ramazan’a özel kampanyalar
9-31 Mart tarihleri arasında Ramazan’a özel kampanyalar düzenleniyor. Ramazan’a özel gıda ve içecek ürünleri, Ramazan hazırlığı alışverişi ve Ramazan erzak paketi müşterilere indirimler sunuluyor.

Ev ve bahçe kategorisinde bahar fırsatları
Ev ve Bahçe kategorisinde, 29 Mart’ta “Mutfak Kaçmaz”, 28-31 Mart tarihleri arasında “Dekorasyonda Bahar Şenliği”, 30 Mart’ta Lava markalı ürünlerde Net %10 indirim fırsatı ve 27-28 Mart tarihlerinde Eray Aydınlatma ürünlerinde sepette %50 indirim ve daha fazlası Hepsiburada müşterilerini bekliyor.

Teknoloji tutkunları için Gamers Week
27-31 Mart tarihlerinde düzenlenecek Gamers Week kapsamında teknolojik tutkunları, MSI marka ürünlerde satın aldıkları ürünü kaydederek ve yorum yaparak 2.000 TL’lik Steam kodu kazanma şansı yakalayacak.