Skip to content Skip to footer

Hepsipay, tüm perakende sektörüne açılmasını sektör lideriyle kutladı

Perakende sektörünün liderleri ve temsilcileri, Hepsipay’in Soho House’ta düzenlediği “One-Click Magic” etkinliğinde bir araya geldi. Yeni yılla birlikte Hepsipay’in tüm perakende sektörüne açılmasını kutlamak amacıyla gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye’nin önde gelen markalarının üst düzey yöneticileri katıldı.

Etkinlikte Hepsipay’in müşterilerine ve iş ortaklarına sunduğu ödeme ve vadelendirme çözümleri tanıtılırken, Hepsipay’in çözümlerinden faydalanan markaların sözcüleri ise Hepsipay’in sunduğu çözümlerinin sağladığı kolaylıklar ve fırsatlarla ilgili deneyimlerini paylaştılar.

Etkinlikte konuşan Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın; Türkiye’nin önde gelen perakende firmalarına sunulan yenilikçi ödeme ve vadelendirme çözümleriyle, iş ortaklarının sadık ve yüksek frekanslı yeni müşteriler kazanmalarını, daha yüksek satışa dönüş oranı ve daha büyük sepet büyüklüğü ile daha yüksek ciro elde etmelerini sağladıklarını anlattı.

Aydın’ın ardından Hepsipburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin, Defacto E-Ticaret CEO’su Önder Şenol, Karaca Genel Müdürü Necip Gürbey, E-bebek Genel Müdürü Can Karadeniz, OtelZ.com Kurucu ve CEO’su Bertan Aner, Hiwell Kurucu ve CEO’su Ali Ozan Özçiçek, Getmobil CEO’su Mehmet Ertan Uygun da Hepsipay’in sunduğu çözümlerle ilgili tecrübelerini ve 2024 hedeflerini anlattılar.

Defacto E-Ticaret CEO’su Önder Şenol, ödeme çözümlerinde elde ettikleri hız ve güvenilirlik sayesinde müşterilerinin deneyimini zenginleştirdiklerini aktarırken Karaca Genel Müdürü Necip Gürbey ise, HepsiPay’in yenilikçi ödeme çözümlerinin hem müşterilere hem de sektöre sağladığı faydalara vurgu yaptı.

Bugün 14 milyonu aşan müşteriye ulaşmış olan Türkiye’nin cüzdanı Hepsipay, yenilikçi ödeme ve vadelendirme çözümleri sayesinde perakendeciler için satışları %60’a, tercih edilmeyi %30’a varan oranlarda; sepet büyüklüğünü ise 6,5 kata kadar artırma fırsatı sunuyor. Hepsipay, 2024 yılında ticareti dijitalleştirmek üzere artık ortaklarının e-ticaret başarısına odaklanıyor.