Skip to content Skip to footer

Her yaşta tarz KİP erkeklerine Babalar Günü sürprizi

 KİP’in yeni SunJoy koleksiyonunda yer alan baba-oğul giyilebilecek deniz şortları mağazalarda ve www.kip.com.tr ‘de. Her yaşta, her ortamda şık ve tarz KİP erkekleri için favori hediye alternatifleri arasında yerini alan deniz şortlarına renkli koton ve vual gömlekler, konforlu t-shirtler de eşlik ediyor.

Erkek moda markası KİP, yazın enerjisini hissettiren yeni sezon modelleriyle Babalar Günü hediye alışverişine keyif katıyor. KİP erkeklerini Babalar Günü’nde çok özel bir sürpriz de bekliyor. KİP’in yeni “SunJoy koleksiyonu”nda yerini alan ve dinamik desenlerle tasarlanan deniz şortlarıyla her yaştaki babalar ve oğulları bu yaz plajlarda bir örnek şık ve tarz olacak.

Deniz şortlarının yanı sıra renkli koton, vual, keten gömlekler ve t-shirtlerden oluşan “SunJoy” koleksiyonu babalar günü hediye alışverişini çok eğlenceli bir hale getiriyor. Hem şehirde hem de tatilde; güneşin tadını çıkarmak, plajda da tarz sahibi duruşunu korumak isteyen erkekler için tasarlanan “SunJoy” koleksiyonundaki tüm parçalar, aynı zamanda rahat ve konforlu tarzlarıyla da Babalar Günü’nün favori hediyesi olacak.

Hayattan keyif alan, enerjik, dinamik, modern ve maceracı KİP babaları için hediye alternatifleri KİP mağazalarında  ve www.kip.com.tr ‘de.