Skip to content Skip to footer

Hero Baby’den Anneler Günü’nde anlamlı mesaj

Hero Baby’nin bu yıl Anneler Günü için özel olarak hazırladığı İletişim Kampanyası ‘Bu Çocuk Aç’, tüm annelerin iç sesini yansıtıyor. Proje, kalplerinin derinliklerindeki duyguları ifade etmek isteyen anneler için bir dışa vurum niteliği taşıyor.

136 yılı aşkın süredir bebek ek gıdası üreten, ürünlerini geliştirirken bebekler kadar annelerin de ihtiyaçlarına kulak veren Hero Baby, Anneler Günü’nde annelerin kalplerine dokunacak özel bir armağanla karşınızda! Hero Baby’nin Anneler Günü için özel olarak hazırladığı ‘’Bu Çocuk Aç’’ projesi, tüm annelere hitap ederken, anne olmayanların kendileriyle empati kurmasını sağlıyor.

Yeni anneler için doğum, emzirme, beslenme, uyku gibi birçok ilk deneyim, anlam dolu bir başlangıçtır; ancak bu süreçte aile büyükleri, komşular, arkadaşlar ve sosyal medya gibi dış etkenlerin sürekli akıp giden sesi, yeni annelerin kendi iç sesini duymasını engelleyebilir. Yeni anne olan her kadının en büyük ihtiyacının ilk önce kendi iç sesini dinlemek olduğunu ifade eden Hero Baby “Bu Çocuk Aç!” projesiyle, annelere verilebilecek en iyi desteğin, onlara empatiyle yaklaşmak olduğunun önemini vurguluyor.

Tüm anneler bebeklerine kalbinden seslenir ve bebeğine olabilecek en iyi anne kendisidir. Bebekleri için en doğru olan şeyleri, annelerin kalbi bilir. Hero Baby, kalbinin sesine güvenen, bebeklerini iç sesleriyle büyüten tüm annelerin Anneler Günü’nü en içten dilekleriyle kutluyor.