Skip to content Skip to footer

Hijyen artık çok farklı bir forma dönüştü

Hem sosyal hayatımızda, hem de iş hayatında pek çok alışkanlığınız ve yaşam biçiminiz değişti

Bilkent Holding çatısı altında yer alan ve 2010 yılında kurulan Adonis Endüstriyel Temizlik Ürünleri A.Ş., profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri sektöründe satış ve satış sonrası hizmet alanında faaliyet gösteriyor. Horeca sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin endüstriyel temizlik ihtiyaçları için ihtiyaca yönelik hızlı çözümler sunan firma, pandemi döneminin hem sosyal hayatta hem de iş hayatında pek çok alışkanlığı ve yaşam biçimlerini farklı bir forma dö­nüştürmesiyle, özellikle kişisel hijyen ürünleri, ortam hijyen ürünleri ve ko­ruyucu ürünleriyle göze çarpıyor.

Bu kapsamda Adonis Endüstriyel Temizlik, dezenfektan, maske, eldiven, tulum, koruyucu siperlik gibi otellerde hem çalışan hem de misafirlere direkt hitap eden ürünleri portföylerinde bulunduruyor.

Her bir ürün için ISO, TSE ve Bakanlıklardan ve FDA gibi ulusal ve uluslararası ruhsatlandırma işlemlerini tamamlayan firma doğru ve güvenli ürün, doğru zaman politikasıyla ürünlerini oteller ile buluşturuyor.

Kendi markalarıyla satışını gerçekleştirdiği kimyasal, hijyen ve kağıt ürünlerinin yanı sıra sektörde itibarlı markalarla yaptığı işbirlikleriyle de geniş ürün yelpazesinde hizmet veriyor. Otellerin ihtiyaç duyduğu sarf malzeme, ambalaj malzemesi, çöp torbası, endüstriyel kağıt, endüstriyel kimyasallar, makine parkuru ve Gıda UFS (Unilever Food Solutions) kategorilerindeki ürünleriyle ihtiyaca yönelik çok geniş ürün yelpazesine sahip olup, bu ürünlerin tedariğinde hızlı aksiyon alabilme ve tedarik sonrası kurulum ve eğitim hizmetleriyle de fark yaratıyor.