Skip to content Skip to footer

H&M, Forum Trabzon AVM’de açılıyor

H&M, enerji verimliliğini ön plana çıkardığı daha sürdürülebilir konseptiyle yeni mağazasını 15 Mart’ta Forum Trabzon’da açacağını paylaşmaktan mutluluk duyar.

H&M Forum Trabzon mağazası, 1500 metre kare satış alanından oluşuyor. Mağaza kadın modasının sıkı takipçisi Everyday, gençlerin favorisi Divided, erkeklere özel Men Basics, çocuk koleksiyonları ve tüm konseptlerde denim, iç giyim ve aksesuar koleksiyonlarını kapsıyor. Dekorda ve mimari uygulamalarda daha sürdürülebilir materyaller kullanılan mağaza full led aydınlatma özelliğine sahip. H&M bu yeni mağaza konseptiyle müşterilere kapsayıcı ve sıcak bir alışveriş ortamı sunmayı hedefliyor.

“H&M olarak Türkiye pazarındaki konumumuzdan ve müşterilerimizin bize gösterdikleri ilgiden dolayı çok mutluyuz. Potansiyeline inandığımız lokasyonlarda mağaza açmaya ve Türkiye pazarında büyümeye devam ediyoruz. Trabzon’da ilk mağazamızı açacağımız için çok heyecanlıyız. Enerji tasarrufunu ön plana çıkardığımız ve full led aydınlatma sistemi kullandığımız bu mağazamız ile hem müşterilerimizin alışveriş deneyimini kolaylaştırıyor , hem de onlara modayı sürdürülebilir bir ortamda sunuyoruz.” diyor H&M Türkiye Ülke Müdürü Müge Arpacıoğlu.

H&M Meydan AVM’deki açılışı ile Türkiye’deki mağaza sayısı 45 olacak ve toplam çalışan sayısı yaklaşık 2000 olacak. H&M, güçlü performans sergilediği Türkiye pazarındaki açılışlarına önümüzdeki aylarda da emin adımlarla devam edecek.

H&M, Forum Trabzon AVM’de açılıyor - Perakende.org