Skip to content Skip to footer

H&M HOME İstinye Park Mağazası’nda !

İnsanlara kişisel ve modern bir alan ve kendilerini evlerinde hissedecekleri bir yer yaratmalarını sağlamayı hedefleyen H&M HOME seçili ürünlerle İstinye Park Mağazası’nda yerini aldı. 

Sezonun trendleri doğrultusunda her mevsim yenilenen H&M HOME koleksiyonları, şimdi Eat – Live – Kids konseptleriyle H&M İstinye Park Mağazası’nda. İlkbahara doğru hazırlık yapmaya başladığımız bugünlerde sezona taptaze bir havayla başlamanın ve evinizi yenilemenin tam zamanı.

H&M HOME, bahar sezonunda birbirinden farklı canlı ve modern görünümleri sunuyor. Beyazlardan, yeşillere, yeşillerden ışıltılı tonlara kadar uzanan renk paletini, sade görünümlerle birleştirerek oluşturduğu bahar koleksiyonu ile ilham dolu bir yolculuğa davet ediyor. Yastık kılıflarından battaniyelere, ev mobilyalarından vazolara, aksesuardan ev tekstil ve banyo ürünlerine kadar uzanan koleksiyon, güneşli ve enerjik günler için yaşam alanlarını güzelleştiriyor.

Evleri hem rahatlatıcı hem de çok amaçlı bir alana dönüştürmek isteyenler için H&M HOME, Zorlu, İstinye Park, Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi, Mall of İstanbul, Capitol ve Akasya mağazalarında sizleri bekliyor.

H&M HOME İstinye Park Mağazası’nda ! - Perakende.org