Skip to content Skip to footer

Hülya Avşar 2.5 yıl daha Bambi Yatak’la beraber

Hikayesi olan ürünlerle Türkiye yatak pazarının öncülerinden Bambi Yatak, yedi yıldır reklam yüzü olan Hülya Avşar ile anlaşma yeniledi.

Rüyaları gerçekleştirmenin yolunun iyi uykudan, sağlıklı ve dinç bir şekilde uyanmaktan geçtiğine inanarak yenilikçi ürünler geliştiren Bambi Yatak, 2017 yılından bu yana birlikteliğini sürdürdüğü Hülya Avşar ile reklam anlaşmasını uzattı. Anlaşma kapsamında Avşar, markanın reklamları için 2,5 yıl daha kamera karşısına geçecek.

Bambi ve Hülya Avşar iş birliği, yatak sektörüne değişim ve dinamizm getirdi

Yatak sektörde 25 yılı aşkın süredir ilkleri başaran Bambi’nin 2017 yılında Hülya Avşar ile başlayan birlikteliği sayesinde önemli bir büyüme kaydettiğini ifade eden Bambi Yatak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Çetmen, “Yıllardır birlikte yürüdüğümüz markamızın reklam yüzü değerli sanatçımız sevgili Hülya Avşar’la 2,5 yıl daha ‘Bambi’m Var Benim’ diyeceğimiz için çok mutluyuz. Bundan yedi yıl önce, Hülya Avşar’lı ilk reklam filmimiz büyük bir hayranlık uyandırarak Bambi Yatak markasının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayıp hızlı büyümesinde önemli bir rol oynadı. İlerleyen süreçte de ürünlerimizin tercih edilme oranını her geçen gün daha yukarılara taşıdı. O günden bu yana sektörümüzde reklam verme oranları ve reklam veren marka sayısında gözle görülür derecede artışlar yaşandı. Özellikle müşteri memnuniyetinin sadakatle sıkı sıkıya bağlı olduğu günümüz rekabetçi ortamında biz de Bambi Yatak olarak Hülya Avşar ile olan bağımızı her gün daha da güçlenen bir şekilde sürdürüyoruz. Markamızın hedefleriyle örtüşen ve onları kullanıcılarımıza ulaştırabilen böylesine başarılı ve uzun soluklu bir iş birliğinin 2,5 yıl daha devam ederek 9,5 yıla ulaşmış olması bizim için gurur verici” dedi.