Skip to content Skip to footer

hummel, 2024 Mindful Training koleksiyonunu Sıla Türkoğlu ile tanıttı

Estetik ve sürdürülebilir tasarımları tam 100 yıldır spor giyim dünyası ile buluşturan hummel, Mindful Training koleksiyonunu marka yüzü Sıla Türkoğlu ile tanıttı.

100 yıldır spor giyimin öncü markalarından hummel, spordan dansa, yogadan koşuya türlü aktiviteler ile zihni ve bedeni doğayla beslemeyi sevenlere yönelik Mindful Training koleksiyonunu, marka yüzü olan Sıla Türkoğlu ile tanıttı.

Dünyanın en büyük sorunlarından biri olan sürdürülebilirlik problemini göz ardı etmeden üretilen, geri dönüştürülebilir materyallerden oluşan ve spordan dansa, yogadan koşuya hareket ederek zihnini ve bedenini doğa ile beslemeyi seven herkese hitap eden Mindful Training koleksiyonu, geri dönüştürülebilir kumaşın yanı sıra Bee Cool teknolojisi ile destekleniyor. Doğal enerjiyi ortaya çıkarmak için dikişsiz tasarlanan bu özel koleksiyon, farklı parçaları kombinleme özgürlüğü sunuyor. Sürdürülebilir dokuları ve İskandinav estetik anlayışını ince işçilik ile birleştiren tasarımlar ise hareket anında ve sonrasında ciltte serin ve kuru bir his bırakmakla kalmıyor; şehirde, doğanın huzurunu hissettiriyor.

Minimalist estetik, kusursuz silüetler…

hummel’ın Mindful Training koleksiyonu, minimalist estetik, kusursuz silüetler ve zihin-beden bağlantılarına odaklanıyor. Koleksiyon, farklı parçaları birleştirme imkânı tanımakla kalmayıp ayrıca işlevselliği aşan silüetleriyle birlikte, sürdürülebilir doku ve ince işçiliğin ön plana çıktığı kusursuz yapılar sunuyor.

hummel’ın Danimarkalı köklerine inerek nefes alabilen kumaşları içeren Mindful Training koleksiyonu, yogilere, dansçılara ve fitness tutkunlarına antrenmanın başından sonuna dek hizmet eden basitleştirilmiş, estetik ve teknik tasarımlar sunuyor.

hummel, “Kendinden Başla” mottosuyla tanıttığı, sonbahar-kış 2023 Sezonu koleksiyonunda kendi benzersiz tasarımlarını özgür düşüncelerle birleştirdi.

hummel’ın doğa dostu Mindful Training koleksiyonunda Sıla Türkoğlu çekimlerinde kullandığı;

MT Fade Seamless Yarım Fermuarlı Sweatshirt: 854,95 TL

MT Zone Seamless Yüksek Bel Tayt: 784,95 TL

Sürdürülebilir Clea Seamless Sporcu Sütyeni: 599,95 TL

Sürdürülebilir Clea Seamless Yüksek Bel Tayt: 854,95 TL

Reach TR Flex Ayakkabı: 2.409,95 TL

Reach TR Core Silver Ayakkabı: 2.674,95 TL