Skip to content Skip to footer

hummel, dünyadaki en büyük DNA mağazasını Forum İstanbul’da açtı

Tam 100 yıldır dünyanın köklü ve öncü spor giyim markalarından hummel, DNA konseptli en büyük mağaza açılışını rap sanatçısı Norm Ender ve birçok ünlü ismin katılımı ile Forum İstanbul AVM’de gerçekleştirdi.

100 yıldır spor giyimin öncü markalarından hummel, 13 Nisan Çarşamba günü, Forum İstanbul’da dünyanın en büyük DNA konseptli mağazasının açılışını hummel Türkiye’nin üst düzey yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleştirdi.

Estetik, minimalizm ve İskandinav konsepti içeren ve 400 metre kare üzerinde bir alana yayılan hummel mağazasının açılışına ünlü rapçi Norm Ender, Serel Yereli, Merve Aydın, Zeynep Köse, Yağmur Burce ve Ceren Kaya katıldı.

hummel dunyadaki en buyuk DNA magazasini Forum Istanbulda acti 3

Sporseverlerin alışveriş deneyimlerini zenginleştiren yeniliklere imza atan hummel’ın Forum  İstanbul mağazasında, 100. yıla göre güncellenmiş bir dış taban ve markalama ile orijinal panellere sahip olan, her çiftte ham petrol kullanımını %25 oranında azaltan Reach LX-E teknolojisiyle kullanılan Stockholm koleksiyonunu; miras ve çağdaş tasarımın mükemmel uyumu olan, üst kısım REACH bileşeninin üzerine yerleştirilmiş, 80’lerden kalma Marathona Reach LX ürünlerini ön plana çıkıyor. hummel, 17. DNA mağazasında Türkiye ve Danimarka koleksiyonları tüketicilerle buluşturuyor.

hummel’ın global DNA konseptli mağazalarının estetiği ve minimalizmi ön plana alan prensipleri ve yenilikçi yaklaşımıyla perakende sektöründe yeni bir soluk olmaya devam ettiğini vurgulayan hummel Türkiye Perakende Direktörü Savaş Zafer Oğur; “Bugün burada 17. DNA mağazamızı açmanın, hem de bizim için çok önemli noktalardan biri olan Forum İstanbul’da açmanın büyük gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Süreçte emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler” ifadelerini kullandı.

hummel dunyadaki en buyuk DNA magazasini Forum Istanbulda acti 2

DNA konseptli mağazanın en önemli özelliklerinden biri sürdürülebilirliğe vurgu yapması çünkü mağaza içerisindeki bazı duvarları geri dönüştürülmüş “Cardboard” olarak tanımlanan doğal ve geri dönüşümlü panel kullanılarak hazırlandı. Bu ürün kirletici unsur içermezken aynı zamanda toprakta çözünebilir özelliklere sahip. Konsept minimalizm ve İskandinav ruhunu yansıtması açısından marka kimliğine ve tarihine gönderme yaparken aynı zamanda geçmişle günümüzü harmanlıyor.

Firma Sayfasina Git 1