Skip to content Skip to footer

IdeaSoft dijital dünyaya yön veren ilk 5 iş ortağının başarılarının sırlarını açıkladı

IdeaSoft İş Ortaklarıyla Birlikte Dijital Dünyaya ve E-ticarete Yön Vermeye Devam Ediyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft, stratejik ortaklıkla e-ticarete yeni adım atan işletmelerin doğru bir deneyim yaşayıp, bütçelerinin en efektif şekilde yönetilmesini sağlıyor. Hızla büyümelerine destek verdikleri iş ortaklarıyla birlikte büyük başarılara imza atan IdeaSoft, 2023 yılındaki en başarılı 5 iş ortağının başarılarının sırlarını açıkladı.

IdeaSoft sektörde bir ilke imza atarak Kıbrıs’ta düzenlediği “Dijital Dünyaya Yön Verenler” toplantısında e-ticarete ışık tutacak bilgiler paylaşarak, en başarılı iş ortaklarının bu başarıya giden yolculuklarını paylaştı.

IdeaSoft Kanal Satış Müdürü İbrahim Vıcıl, Türkiye’de binlerce e-ticaret markasının oluşumunda, kuruluşunda ve bugünlere gelmesinde altyapı ve çözüm ortağı olarak hizmet verdiklerini belirterek, “IdeaSoft her gün yeni ürünler, yeni hizmetler sunmaya devam ediyor. Büyüyen e-ticaret ekosisteminde markaların ilk gününden itibaren dijital dünyada ihtiyaç duyduğu yatırımları, tecrübeyi ve deneyimi alabilmesi için çalışıyoruz. İşletmelerin, e-ticarette daha doğru büyümelerine, daha hızlı ilerlemelerine olanak sağlayacak adımları atması için çaba sarf ediyoruz. IdeaSoft altyapısını kullanan ve büyüme sürecinde olan başarılı iş modellerine yatırım bulmaları, deneyim ve tecrübe desteği ile daha hızlı işlerini büyütmeleri için büyük bir fırsat yaratıyoruz. İnancımız 2030’a kadar dijitalleşmeyen, e-ticareti farklı modelleriyle kullanmayan işletme kalmayacak.” dedi.

2023 Yılında Başarı Sağlayan IdeaSoft Çözüm Ortaklarının Öne Çıkan En Önemli Özellikleri

2023 yılında başarı sağlayan IdeaSoft çözüm ortaklarının öne çıkan en önemli özellikleri e-ticaret yapan ya da yapmak isteyen işletmelerin nasıl daha fazla satış yapabileceklerine odaklanmış olmaları. İş ortakları bölgelerinde ya da hizmet verdiği alanlarda e-ticaret yapmak isteyen işletmelere e-ticarete ilk adımlarından başlayacak şekilde bütün e-ticaret süreçlerinde danışmanlık ve yönlendirmeler yaptıklarını ve bu stratejinin müşterilerinin internetten beklenen üzerinde satışlar yapmalarını sağlayarak yeni firmalara da ulaşmanın da böylece çok daha kolay olduğunu belirttiler.

İşte IdeaSoft’un ilk 5 e giren iş ortakları ve sundukları hizmetler:

  1. Afyon – Solido Grup:

Solido Grup, bölgenin en büyük digital ajansları arasında yer alarak dijital dönüşüm konusunda etkileyici hizmetler sunuyor.

  1. Antalya – Ülker İnternet Hizmetleri:

Ülker İnternet Hizmetleri, Antalya’da dijital pazarlama alanında lider konumda bulunuyor ve bölgesel bir güç olarak öne çıkıyor.

  1. Bursa – Creosoft Yazılım:

Creosoft Yazılım, Bursa’da dijital çözümler konusunda öncü bir rol üstlenerek, şehirdeki dijital dönüşüme önemli katkılarda bulunuyor.

  1. Kayseri – Medya Planlama Reklam Ajansı:

Medya Planlama Reklam Ajansı, Kayseri’de reklam ve medya planlama alanında en büyük başarıyı elde eden firma olarak öne çıkıyor.

  1. Adana – Magnet İnternet Hizmetleri:

Magnet İnternet Hizmetleri, Adana’da bölgesel bir lider olarak internet hizmetleri sunarak dijitalleşmeye önemli katkılar sağlıyor.