Skip to content Skip to footer

İftar sofralarına “Oh be” dedirtiyor

Profilo Ankastre Fırınları, tüm ailenin bir araya toplandığı ramazan sofralarının en zorlu fırın yemeklerini hazırlamayı zahmetsiz hale getirip “Oh Be” dedirtiyor.

Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle evin her alanında “oh be” demenizi sağlayan Profilo, sevdikleri için bol çeşitli iftar sofraları hazırlamak isteyenlerin işlerini kolaylaştıracak çözümler sunuyor. Profilo “Lezzet Buharı” özellikli ankastre fırınların pişirme işlemi sırasındaki ilave buhar verme işlevi sayesinde yiyeceklerin kurumasını engellerken, en zor fırın yemeklerinin dahi içinin sulu ve lezzetli, dışının ise çıtır çıtır kalmasını sağlıyor.

İftar sofralarının lezzetli ve çeşit çeşit menüleri, Profilo Ankastre Fırınlar sayesinde tek seferde kolayca pişirilebiliyor. 3D Sıcak Hava Pişirme Programı, fırın içindeki ısıyı eşit olarak dağıtarak her bölmedeki yiyecek için ideal pişirme ortamı oluşturuyor. Aynı anda 3 tepside farklı yemeklerin tatları birbirine karışmadan, tek seferde pişmesi pratiklik ve lezzet katıyor.

Profilo ankastre fırınlarının “Lezzet Buharı” fonksiyonu keyifli iftar sofraları için zahmetsizce kabarık kekler, içi yumuşacık dışı çıtır çıtır ekmekler ve içi sulu dışı nar gibi kızarmış et yemekleri pişirmenizi sağlıyor.

Lezzet Buharı özelliği sayesinde size sadece sevdiklerinizle birlikte lezzetli sonuçların tadını çıkarmak kalıyor.

Profilo ankastre fırınlar, A enerji sınıfı, düşük enerji tüketimi ile mükemmel pişirme sağlarken enerji tasarrufu sağlıyor ve böylece aile ekonominizi destekliyor.