Skip to content Skip to footer

İki beden küçülten sütyen şimdi satışta

İç giyimin öncü markalarından Yeni İnci, büyük göğüslü kadınların imdadına yetişiyor. Balensiz ve güçlü kavrama formu ile iki bedene kadar küçülten mucize sütyen aynı zamanda sağlık sorunlarını da ortadan kaldırıyor.

Kaliteli üretim, yenilikçi çizgisi ve konfor sunan tasarımlarıyla dikkat çeken Yeni İnci, her beden ve her tarza uygun ürünler üretmeye devam ediyor. Büyük göğüslü kadınların hem fiziksel hem de sağlık sorunlarına çözüm bulan Yeni İnci, piyasaya sunduğu yeni ürünü ile göğüsleri iki bedene kadar küçültmeyi hedefliyor.

Çamaşır seçiminde zorlanan büyük göğüslü kadınları unutmayan Yeni İnci, balensiz ve güçlü kavrama formlu yeni ürünü ile göğüsleri iki beden küçük gösterirken, sırt ve omuzlardaki yükü de azaltıyor.

Yüksek yan kolları sayesinde göğsün koltuk altına yayılmasını engelleyen sütyen ayrıca şık ve rahat bir görünüm de sağlıyor. Hem dik gösterme özelliği hem de göğüs ucu izini engelleyen yapısı ile gün boyu konfor sağlarken önden ayarlanabilir askı özelliğiyle de kadınlar tarafından tercih ediliyor.

DD cupa kadar geniş beden aralığına sahip 1350 model sütyen, orta bedendeki boşluğu sayesinde de göğse hava aldırarak göğüs arasında oluşabilecek pişik ve kızarıklığı engellemeye yardımcı oluyor.

Tüm gün size eşlik edecek bu muhteşem ürün beyaz, siyah ve ten rengi seçeneğiyle sunuluyor.

www.yeniinci.com

www.yeniincistore.com