Skip to content Skip to footer

İletişim dünyasına yeni bir soluk: UPDATE İletişim Danışmanlık

UPDATE İletişim Danışmanlık

Halkla ilişkiler sektörünün tecrübeli isimlerinden Ferda CAMCI ATAŞ ve Berker AYVACI’nın kurucu liderliğindeki yeni nesil iletişim danışmanlığı ajansı UPDATE, stratejik marka planlamadan medya iletişimine, itibar yönetiminden satış odaklı özel projeler geliştirmeye, iletişimin tüm alanlarında müşterilerine etkin ve yaratıcı çözümler sunma hedefiyle yola çıkıyor.

Günümüz iş dünyasında iletişim, markaların başarısı için kritik bir unsur olarak öne çıkıyor. Markaların özellikle dijital PR alanındaki çalışmalarını desteklemeyi hedefleyen Update, değişen yaşam koşullarıyla birlikte iletişim sektöründeki hızlı dönüşümü yakından takip ediyor ve markaların iletişim stratejilerini bu değişime paralel bir şekilde güçlendiriyor. UPDATE, hizmet sunduğu markaların tüm hedef mecralarda eş zamanlı ve tek sesli bir şekilde görünür olmasını sağlayacak bir anlayışla hareket ediyor. Ajans, yeni çağın iletişim dilini kullanarak markaların hedef kitlesiyle güçlü bir bağ kurmasına yardımcı olmak üzere her bir markayı benzersiz bir şekilde ele alıp onlara özgü çözümler sunuyor.

Markaların dijital ayak izini artırmak için çalışıyor

UPDATE, günümüzün hızla dijitalleşen iletişim ortamında markaların dijital varlıklarını ve itibarlarını yönetmeye odaklanan bir iletişim disiplinini benimsiyor. UPDATE, halkla ilişkilerin temel ilkelerini dijital medya platformlarına uyarlayarak markaların hedef kitleleriyle etkileşim kurmasına, bilinirliklerini artırmasına ve olumlu bir itibar oluşturmasına yardımcı olmak üzere yola çıkıyor.

Bütüncül hizmet anlayışıyla öne çıkıyor

UPDATE İletişim Danışmanlık, stratejik iletişim danışmanlığı çatısı altında markalara 360 derece hizmet sunuyor. Gündem yönetimi, pazarlama iletişimi, medya ve lider iletişimi, etkinlik yönetimi, dijital iletişim, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve eğitim danışmanlığı gibi iletişimin uçtan uca tüm alanlarında markaların doğru zamanda, doğru mesajla, doğru yerde konumlandırılmasını sağlıyor.

Satış odaklı iletişim projelerini odağına alıyor

Doğrudan hedef kitleye ulaşan iş geliştirme ve satış odaklı projeleri hayata geçirmenin yolu, sürdürülebilir ilişkiler kurma yeteneğine dayanıyor. Bu noktada satış odaklı iletişim projeleri devreye giriyor. Update İletişim Danışmanlık, sektörün önde gelen isimlerinin ve tanınmış mecraların moderatörlüğünde gerçekleştirdiği projelerle, markaların satış stratejilerini güçlendirmelerine ve potansiyel pazarlama ve satış ekosistemi oluşturmalarına imkan tanıyor.