Skip to content Skip to footer

Ipsos Türkiye’de iki üst düzey atama gerçekleşti

Ipsos’un hem Türkiye hem de UAE’deki Healthcare Hizmet Birimi Lideri ve Ipsos Türkiye İcra Kurulu üyesi Pınar Kıvılcım Ergün, Ipsos’un global ekibine atandı. Ocak 2024 itibarıyla kariyerine Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Ipsos Healthcare Global Client Officer olarak devam edecek olan Ergün,  yeni görevinde Ipsos’un bu alandaki yeteneklerini geliştirmesine, mevcut projelerin sürdürülmesine ve yeni iş fırsatlarına odaklanacak.

Pınar Kıvılcım Ergün’ün atamasının ardından Healthcare Hizmet Birimi liderliğine Yeşim Nizamoğlu getirildi. 2013 yılından bu yana Healthcare ekibinde üstlendiği rollerle birimin büyümesine büyük katkısı olan Nizamoğlu, birimin liderliğini sürdürecek ve aynı zamanda Ipsos Türkiye İcra Kurulu’nun da bir parçası olacaktır. Reçeteli ve reçetesiz tedaviler, biyoteknoloji, tıbbi cihazlar ve dijital sağlık yönetimi alanlarında faaliyet göstererek müşterilerine yenilikçi çözümler üreten Healthcare Hizmet Birimi, araştırma modelleriyle sağlık profesyonelleri ve hastalar olmak üzere tüm kilit paydaşlarına içgörü, analiz ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Ipsos’un Türkiye CEO’su Sidar Gedik atamalarla ilgili şu değerlendirmeleri iletti: “Terfi eden yönetici arkadaşlarımızla uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz ve birlikteliğimiz süresince gösterdikleri tutum, azim, çaba ve verdikleri emeğin karşılığında şirketimizin sunduğu olanakları da değerlendirerek kariyerlerinde yükseldiler. Bu heyecanlı gelişmelerin tüm çalışma arkadaşlarımıza da ilham vereceğini düşünüyorum. Atamaları gerçekleşen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Bu değişimler hem yerel ve global Healthcare organizasyonumuz hem de tüm şirketimiz için hayırlı ve uğurlu olsun.”

PinarKivilcim

Pınar Kıvılcım Ergün Kimdir?

Pınar Kıvılcım Ergün, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Daha önce farklı araştırma şirketlerinde de görev alan Ergün, 2005-2006 senelerinde Method Araştırma Şirketinde Pazarlama Araştırmaları Uzman Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra, 2006 senesinde GFK’da çalışmaya başlamıştır. GFK’da çalıştığı 4 yıl içerisinde farklı pozisyonlarda görev alarak Healthcare Project Manager rolünü üstlenmiştir. 2010 yılından itibaren Ipsos Türkiye’de kariyerine devam etmiştir. 2018 yılından itibaren Ipsos’un hem Türkiye hem de UAE’deki Healthcare Hizmet Birimi liderliğini ve Ipsos Türkiye İcra Kurulu üyeliğini üstlenen Ergün, Ocak 2024 itibarıyla kariyerine Gelişmekte Olan Pazarlardan Sorumlu Ipsos Healthcare Global Client Officer olarak devam edecektir.

YesimNizamoglu

Yeşim Nizamoğlu Kimdir?

Yeşim Nizamoğlu, İstanbul Şehremini Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı eğitimlerinin ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyal Psikoloji yüksek lisans eğitimi almıştır. 2013 yılında Client Consultant olarak Ipsos kariyerine başlayan, çeşitli kademelerde pek çok yerel ve uluslararası müşterilere lokal ve bölgesel araştırma projeleri yürüterek başarı ile hizmet veren Nizamoğlu, Ocak 2024 itibarıyla Ipsos Türkiye Healthcare Hizmet Birimi Lideri ve İcra Kurulu üyesi olarak görevine devam edecektir.