Skip to content Skip to footer

İstanbul Blockchain Week’te GoArt Metaverse’ten hediyeli hazine avı

Türkiye’nin önde gelen blockchain etkinliklerinden biri olan İstanbul Blockchain Week’in Silver kategoride resmi sponsoru GoArt Metaverse oldu. GoArt Metaverse ekibi, etkinlikte yapacakları önemli iç görülere sahip sunumların yanı sıra katılımcıları eğlenceli bir “sanal hazine avı” aktivitesine davet ediyor.

Kripto para ve blokzincir teknolojileri alanında önde gelen etkinliklerden İstanbul Blockchain Week, 22 – 23 Ağustos 2023 tarihlerinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek. Etkinlik, kripto topluluğu, teknoloji liderleri, yatırımcılar ve meraklılar için önemli bir buluşma platformu sunacak. Dünyanın dört bir yanından gelen uzmanların güncel konuları, eğilimleri ve inovasyonları ele alacağı etkinlik, kripto para birimleri, blokzincir teknolojisi, merkezi olmayan uygulamalar, dijital varlık yönetimi ve daha pek çok konuda oturumlar, panel tartışmaları ve atölye çalışmalarını içerecek.

İki Değerli Konuşmacıyla Buluşma: GoArt Metaverse Kurucu ve CEO’su Burak Soylu ve Chief Strategy Officer İlker Zorluoğlu

Etkinlik kapsamında GoArt Metaverse Kurucusu ve CEO’su Burak Soylu ile GoArt Metaverse CSO’u İlker Zorluoğlu konuşmacı olarak yer alacaklar. Burak Soylu, “Hype’ın ötesi: Sürdürülebilir bir Metaverse oluşturmak” başlıklı oturumunda, Metaverse kavramının sadece geçici bir popülerlik ve heyecan kaynağı olmanın ötesine geçerek, uzun vadeli fayda sağlayan ve geleceğin teknolojisi olan bir yapı haline nasıl getirilebileceğine odaklanacak.

GoArt Metaverse’te Eğlenceli ve Ödüllü Hazine Avı Etkinliği

Etkinliğin heyecan verici bir parçası olarak katılımcılar arasında bir Treasure Hunt (Hazine Avı) gerçekleşecek. Yarışmacılar GoArt Metaverse uygulaması üzerinde AR teknolojisiyle etkinlik alanına dağıtılmış sanal puanları toplayarak ödül kazanma fırsatı bulacaklar.

Üniversitelilere Yönelik Univechain İş Birliği

GoArt Metaverse, Univechain iş birliği ile üniversite öğrencilerine gerçek dünyadan faydalar sunmayı amaçlıyor. Bu iş birliği sayesinde üniversite öğrencilerine destek olmak amacıyla, yemek hediye çekleri, Bilet Dükkanı’ndan 500 TL’lik indirim gibi avantajlar sağlanacak.

 

İstanbul Blockchain Week’te GoArt Metaverse’ten hediyeli hazine avı - Perakende.org