Skip to content Skip to footer

İstanbul Cevahir’de yılbaşı coşkusu devam ediyor

Yeni yılı özel bir program ile 15-31 Aralık tarihleri arasında kutlayan İstanbul Cevahir, birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 İstanbul Cevahir, yeni yılı unutulmaz bir etkinlikle karşılıyor. Yılbaşına özel AVM içerisine konumlandırılan birbirinden farklı eğlenceli istasyon ile, tatlı sürprizlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

İstanbul Cevahir Yeni Yıl Etkinlik Programı Eğlence ve Sürprizlerle Dolu!

Alışveriş ve eğlence tutkunları için birbirinden farklı etkinlik programı hazırlayan İstanbul Cevahir, yılbaşı ruhunu yaşatmaya devam ediyor. Ziyaretçilere keyifli bir deneyim sunmak amacıyla düzenlenen etkinlik, her gün birbirinden farklı program ile 31 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek.

Etkinlik kapsamında AVM içerisine kurulacak olan ‘Tren Yolculuğu’ isimli alan; Bilet Gişesi ile başlayacak, Tatlı Durağı, Hediye Paketleme Durağı ve Noel Babaya Mektuplar istasyonu ile tamamlanacak. Ziyaretçiler; 1.istasyondan başlayarak tüm istasyonları dolaşıp, en son Tren Yolculuğuna katılarak eğlenceyi sürdürmeye devam edecekler. Ayrıca Tren Yolculuğuna katılmak isteyen 4-11 yaş aralığındaki çocuklar, ebeveynleri eşliğinde tüm istasyonlara uğrayıp tren biletlerini damgalatarak top havuzunun da içerisine girebilecekler.

Yeni Yıl Coşkusu İstanbul Cevahir’de!

İstanbul Cevahir ev sahipliğinde düzenlenen yılbaşı etkinliği, 31 Aralık Pazar gününe kadar 12.00-20.00 saatleri arasında devam edecek.

Etkinlik kapsamında; 22-23-24 ve 29-30-31 Aralık, 13.00-19.00 saat aralığında Noel Babaya Mektuplar istasyonunda ‘Noel Baba’ ziyaretçilere eşlik ederken, diğer yandan AVM içerisinde Kurşun Asker kostümleri ile bando ekibi, birbirinden eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Ücretsiz olan bu etkinliğe 18 yaş altı ziyaretçiler ebeveynleri ile birlikte katılabilecekler.