Skip to content Skip to footer

İstMarina AVM’den ‘Doğa’ya davet

İstMarina Alışveriş Merkezi sunduğu dikkat çekici ve doğaya dönüş temalı etkinliklerle cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Ekstrem sporlar, drift araçları, motosikletler, ATV’ler, kamp malzemeleri ve 4×4 dünyasının önemli temsilcilerinden off-road hobi araçları 21-22 Ekim tarihlerinde İstMarina AVM’de meraklılarıyla buluşacak. 

Doğada zaman geçirmeyi sevenler için Outdoor Ürünler, Kamp Malzemeleri, Araç Üstü Çadırlar, Karavanlar, Custom Off-Road Araçları, Motosikletler, ATV ve UTV’ler ile Drift Yarış Ekipleri, İmza Günleri, Canlı ve DJ Müzik Performanslarıyla “Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren, Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş, açık alan alışveriş merkezi İstMarina AVM’de 21-22 Ekim tarihleri arasında yer alacak.

Motorsporları camiamızın Drift branşında en sevilen takımlardan birisi olan Drift Teraphy ekibi Abbas Çimen ve Örge Pamukçuoğlu 2 gün boyunca hayranları ile buluşacak ve 22 Ekim Pazar günü saat 17:00-18:00 arası stantlarında posterlerini imzalayacaklar.

Ülkemizin en sevilen ve tanınan radyo programcılarından birisi olan Cem Arslan 22 Ekim Pazar günü saat 15:00’de Mobilup standında hayranları için “Afilli, Kentin Alaylıları” isimli kitabını imzalayacak.

İstMarina AVM de düzenlenen sergide özel yapım offroad araçları, araç üstü çadırlar ve karavanları inceleme imkanı yanı sıra giyim ve kamp malzemeleri gibi outdoor ürünlerinde de ziyaretçilere özel kampanyalar ve indirim fırsatları sunulacak.

Motosiklet tutkunları İstMarina AVM de her segmentten motosiklet, ATV ve UTV’leri yakından inceleme fırsatı bulacak.

ETKİNLİK PROGRAMI

21 Ekim Cumartesi
18:00-20:00      DJ Furkan Kozanlı – Canlı Performans (Marina Katı)

22 Ekim Pazar
14:00                 Ceren Aksan – Canlı Keman Performansı (Marina Katı)
15:00-16:00      Cem Arslan Kitap İmza – Mobilup Standı (Marina Katı)
16:00                 Ceren Aksan – Canlı Keman Performansı (Marina Katı)
17:00-18:00      Drift Terapyh İmza (Marina Katı)