Skip to content Skip to footer

İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban’dan Fersan’a ziyaret

Fersan’a önemli bir ziyaret gerçekleşti. İzmir Valisi Dr.Süleyman Elban, Türkiye’nin Lider Sirke Markası Fersan’ın fabrikasını ve üretim tesisini ziyaret etti.

Geçtiğimiz hafta düzenlediği basın toplantısı ve lansmanında Avrupa’nın bir numaralı hardal üreticisi Develey ürünlerini Türkiye pazarına sunduğunu duyuran Fersan, bu güzel haberi İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban’la da paylaştı. 

ADIL9603

Vali Elban yaptığı ziyarette Develey Group CEO’su Michael Durach ve Fersan CEO’su Gürhan Güven’in birlikte düzenlediği basın toplantısı ve lansmanın detaylarını dinledi. Develeyin APMEA ve Afrika bölgelerindeki genişleme hedeflerini de üstlenen Fersan hakkında gelişmelerin aktarıldığı ziyarette, genel bir değerlendirme de yapılarak, Fersan’ın yatırımları ve Türkiye ekonomisi ile istihdamına sağlayacağı katkılara yer verildi.

Fabrika ve üretim tesisi de gezilerek, Fersan’ın yeni projeleri ve 2024 hedefleri de paylaşıldı. İzmir Valisi Elban, şeref defterini imzalarken, yeni iş birlikleri ve genişleme hedefleri için Fersan’a güzel dileklerini iletti. 

İzmir Valisi Dr. Süleyman Elban’dan Fersan’a ziyaret - Perakende.org