Skip to content Skip to footer

İzmir’de Evidea heyecanı bitmiyor

Güçlü organizasyon yapısı ve deneyimli kadrosuyla ev ve yaşam sektörünün lider markalarından olan Evidea, tüketici dostu mağazalarına bir yenisini daha ekledi ve 31 Ocak tarihinde İzmir Gaziemir’e 39.mağazasını açtı.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, keyifli ve ferah mağazalarına bir yenisini daha ekledi. İzmir’de dördüncü mağazasını Gaziemir’e açan Evidea, Türkiye genelinde 39 mağazaya ulaşmış oldu.

Kaliteli, trend ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri uygun fiyatlarla sunan Evidea, her yaşa ve her tarza hitap ederken 1.000 m2 büyüklüğündeki mağaza konseptiyle de ferah bir alışveriş deneyimi sunuyor.

31 Ocak Salı günü Gaziemir’e cadde mağazası açan Evidea, aynı zamanda açılışa özel de bir kampanya sunuyor. 31 Ocak-12 Şubat tarihleri arasında geçerli olan açılışa özel kampanyasıyla, elektrikli ev aletleri dışındaki tüm ürünlerde her 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında 100 TL indirim kazandırıyor.

Her yaşa ve her tarza hitap ettiklerini belirten Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş; ‘Evidea olarak Türkiye’nin dört bir yanındaki tüketicilerimizle buluşmaktan dolayı son derece mutluyuz. Gaziemir mağazamızın açılışıyla birlikte İzmir’de dördüncü Türkiye genelinde ise 39 mağazaya ulaşmış olduk. 2025 yılı sonunda çoğunluğu alışveriş merkezlerinde yer alacak 100 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Bundan sonraki süreçte de yine müşterileri her zaman ilk sıraya koyan çalışma yaklaşımımızla Evidea’dan alışveriş yapan herkesin, güzel bir müşteri deneyimi yaşamasını sağlamak için çalışacağız.’ diye konuştu.